Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Video Usami Snoopy 40F Popper İle Kasna Avı | LRF

KıyıBucak

Aktif Üye
Adı
Sinan Kadıoğlu
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhaba, bu paylaşımda sizlere su üstü sahtesi olan Usami Snoopy 40F Popper ile gerçekleştirmiş olduğumuz ava ait içerikler mevcut. Su üstü sahteler ile balık avı yapmanın vermiş olduğu haz diğer sahtelere göre oldukça farklı bir düzeyde. Balığın suyun üzerinde yemi takip edişini ve vuruşunu görmek bambaşka bir duygu gerçekten. Videoyu izlerken sıkılmamanız için kısa ve öz bir paylaşım yapmaya çalıştım umarım beğenerek izlersiniz, iyi seyirler.
Ekipman Bilgileri(LRF)
  • Kamış : Daiwa Crosscast Light Game II 228cm 3-9gr
  • Makine: Daiwa Fuego LT 2000 - XH
  • Klips : Remixon YM-2005 (No: 1)
  • Misina : Daiwa J-Braid 8B Koyu Yeşil 150m (0.06mm)
  • Shock Leader: Daiwa Prorex FC Leader Fluorocarbon 0.26mm
  • Yem : Usami Snoopy 40F Popper 3.1Gr (Renk Kodu: 580SG)
  • Fish Grip: Frichy Frichy X33S Kırmızı Fish Grip
  • Yem Kutusu: Remixon Flybox, Plastilys SF358-3, Remixon HS-004, Plastilys BEV
  • Kepçe: Nomura Belly Boat 40*32 Silikon Alabalık Kepçesi
  • Ek Aparatlar: Frichy X67 Kırmızı Mıknatıslı Ekipman Tutucu, SavageGear Savage gear ProTec Spin Eldiven, Trek 900 Forclaz Kafa Lambası, Remixon Şamandıralı Tel Livar(30*10), Kendo Spin Çantası Bacak Bağlama
Balık Hakkında
Ak balık, Tatlısu kefali, Ak kefal, Kepenez ya da Kasna olarak da bilinir, sazangiller familyasına ait bir balık türü. (Kaynak: wikipedia)
Bilimsel adı: Squalius cephalus
Kütle: 4,4 kg (Yetişkin) Encyclopedia of Life
Takson Basamağı: Tür
Üst sınıf: Leuciscus
Korunma durumu: Asgari Endişe

reelmaster

Daimi Üye
Adı
M.AKİF
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Sinan Paylaşım için teşekkürler. Trofe bir kasna ya ufak tefek dedin ya, bu ufaksa heralde gölette 5 kiloluklar var diye düşünmüştüm. Keşke gerçekten ufaklıklar böyle olsaydı ..

stratejist

Aktif Üye
Adı
ÖZDEMİR
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Tebrik ederim Sinan:harika: Bu büyüklükte trofe bir kasna herkese nasip olmaz dostum, mücadelesinin verdiği keyif videodan da anlaşılıyor zaten ;) Keyifli avlarının devamını dilerim.

ErdalYildiz

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Çok güzel bir video olmuş.Emeğine sağlık Sinan.

KıyıBucak

Aktif Üye
Adı
Sinan Kadıoğlu
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Sinan Paylaşım için teşekkürler. Trofe bir kasna ya ufak tefek dedin ya, bu ufaksa heralde gölette 5 kiloluklar var diye düşünmüştüm. Keşke gerçekten ufaklıklar böyle olsaydı ..
Beğenmenize sevindim, artık kasnada 1-2 kilo arasına küçük gözüyle baktığım için ilk kafa atışlarında bunu da o aralıkta sandım ama 2kg üstü çıktı. :) Şu ana kadar orada tutulan en büyük kasnalar 3-3,5kg civarında, daha büyüğünün de var olduğuna inanıyorum. :)

KıyıBucak

Aktif Üye
Adı
Sinan Kadıoğlu
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tebrik ederim Sinan:harika: Bu büyüklükte trofe bir kasna herkese nasip olmaz dostum, mücadelesinin verdiği keyif videodan da anlaşılıyor zaten ;) Keyifli avlarının devamını dilerim.
Teşekkür ederim, hafif takım ile özellikle de su üstü ile bu balığı yakalamak gerçekten bambaşka bir duygu :D. Sağ olun var olun, size de keyifli avlar dilerim.