Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Utanmıyor Değilim Ama Paylaşmak İstedim

MehmetAliYILDIZ

Aktif Üye
Adı
Mehmet Ali YILDIZ
Merhaba Arkadaşlar Abiler,
Ben ara ara Silivri Liman'ında olta atmaya gidiyorum çünkü orada tanıştığım usta balıkçı abilerimle balık tutmak çok zevkli oluyor.
Yine 19 Haziran Cumartesi günü sabah 08:00'da yola koyuldum. Gittiğimde has abilerimden Bülent Abi oradaydı. Bir kaç gündür minakop çıktığını söyledi. Hemen ikili dip oltası yapıp, canlı iki de teke takıp suya attım. 10 dakika içinde oltamın ucu C şeklini aldı. Hemen çekmeye başladım acemiliğin de verdiği heyecanla. Bülent Abi yava çek balığın ağzını yırtacaksın deyince biraz daha soğuk kanlı olabildim.
Netice ufak bir levrek. Benim için ilk olması dolayısıyla iyi bir sonuç.
Saygılarımla.

http://img94.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img94/7386/photoucz.jpg

Ekli dosyalar

necmi fidan

Aktif Üye
Adı
Necmi Fidan
Sevgili Mehmet.Sirkülerde levrek adı altında 18 cm ispendeğe izin veriliyor ama bu tuttuğun en fazla 25 cm bir ispendek.Keşke bunu salsaydın.Çok küçük.

MehmetAliYILDIZ

Aktif Üye
Adı
Mehmet Ali YILDIZ
Sevgili Mehmet.Sirkülerde levrek adı altında 18 cm ispendeğe izin veriliyor ama bu tuttuğun en fazla 25 cm bir ispendek.Keşke bunu salsaydın.Çok küçük.
Haklısınız Necmi Bey,
Fakat bu ilk olduğu için aklım çelindi.
Ama bir dahakine daha dikkatli olacağım.
Gerçekten çok heyecanlanmıştım.
Ölçü olarak da 22 cm idi.
Saygılarımla,

löngöz

Daimi Üye
Adı
BÜLENT GÜNER
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Mehmet ilk av olduğuna göre sorun yok ...başlıkdan anlaşıldığı gibi bu durum bir daha olmayacak demektir...

MehmetAliYILDIZ

Aktif Üye
Adı
Mehmet Ali YILDIZ
Bu arada kuralsız bir avlanma yok fakat vicdan azabı var.
Saygılarımla,

Hür MOL

Aktif Üye
Adı
Hür MOL
Sevgili Mehmet, avını kutlarım da; hislerin ve vicdanın zaten seni doğru yola çekiyor, güzel olan da bu. Daha iyi avlar dilerim kardeşim.

Enyalios

Üye
Adı
Adınızı Soyadınız
ilk defa oldugu için bencede mahsuru yok abi her icdanlı oltacı hayatında böyle bir kaç kez hata yapmıstır vicdanlı oldugun için ayrıca tebrik ederim

zafersat

Aktif Üye
Adı
Zafer SATILMIŞ
İlk av için oldukça iyi bir sonuç, eminim ki levreklerin büyüyerek devamı gelecektir. Rasgele Mehmet bey.

MehmetAliYILDIZ

Aktif Üye
Adı
Mehmet Ali YILDIZ
Sevgili Mehmet, avını kutlarım da; hislerin ve vicdanın zaten seni doğru yola çekiyor, güzel olan da bu. Daha iyi avlar dilerim kardeşim.
ilk defa oldugu için bencede mahsuru yok abi her icdanlı oltacı hayatında böyle bir kaç kez hata yapmıstır vicdanlı oldugun için ayrıca tebrik ederim
İlk av için oldukça iyi bir sonuç, eminim ki levreklerin büyüyerek devamı gelecektir. Rasgele Mehmet bey.
Çok teşekkür ederim.
Saygılarımla,