Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Vega Potenza Supercore'yi Satıp, Daiwa Procaster Tournament 33-425 Alınır Mı ?

Cabarov

Aktif Üye
Adı
Orhan cabarov
Herkese selamlar.

2015 den beri Vega Potenza Supercore kullanıyorum ama artık yükseltme yapmak istiyorum.

Sahibinden.com da 2. el Daiwa Procaster Tournament 33-425 ilanı gördüm ama eski model
(Kırmızı renk) olanı. Sizce bu kamış nasıl, almaya değer mi ?

Yoksa para biriktirip yeni model Shimano Spin Power veya yeni Daiwa Procaster Tournament mi alayım ?

Eski model ile yeni model arasında ne fark var ? 2 kat fiyat farkına değer mi ?

Not: Sahilden yemli avlanıyorum.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

exxper

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Çok eski bir kamış değil, temiz ise alınabilir tabi fiyatta önemli

Cabarov

Aktif Üye
Adı
Orhan cabarov
Çok eski bir kamış değil, temiz ise alınabilir tabi fiyatta önemli
Tesekkur ederım. Yakından gormedım ama çizik bile yokmuş. Yenı model ıle eskı model arasındakı farkı bılıyor musunuz ? 3800 e satıyor, belkı ındırım yapar bılmıyorum. Yenısı sanırım 7.000 e fılan gelıyor. Bu farka degecek bır yenılık var mı onu merak edıyorum.

Bır de vega potenza ıle kıyaslarsak farkı anlar mıyım ?

Çok soru sordum kusura bakmayın ama bılen bırını bulunca sormak ıstedım. :krktm:

exxper

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Daiwa procaster üst düzey bir kamış, vegada güzel ama daiwanin yanından geçemez

Son düzenleme:

Cabarov

Aktif Üye
Adı
Orhan cabarov
Daiwa procaster üst düzey bir kamış, vegada güzel ama daiwanin onun yanından geçemez
Teşekkur ederım hocam. Bir de birol abinin sattığı axel spin 2019 var o da benı cezbedıyor. Karar vermek çok zor. :agla:

exxper

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Şimdi acxel spinin boyu 405, daiwanin 425 uzunluğunda eğer 405 boyu sorun etmiyorsan bence yazı tura yap hangisi gelirse onu al :)

Cabarov

Aktif Üye
Adı
Orhan cabarov
Şimdi acxel spinin boyu 405, daiwanin 425 uzunluğunda eğer 405 boyu sorun etmiyorsan bence yazı tura yap hangisi gelirse onu al :)
:komik::hrkbuya: Aslında bende boyuna takıldım bir de daiwanın rengi çok güzel. :utan: Diğer her konuda eşitler anladığım kadarıyla. Karar veremiyorum. :agla:

KaNKuRT

Moderatör
Yönetici
Adı
Erkan
:komik::hrkbuya: Aslında bende boyuna takıldım bir de daiwanın rengi çok güzel. :utan: Diğer her konuda eşitler anladığım kadarıyla. Karar veremiyorum. :agla:
Biri 2019 , biri 2015 yada 16
;)

Boyda ki sıkıntı kullanacak kişide biter

Gönlünüzce olur inşallah

Cabarov

Aktif Üye
Adı
Orhan cabarov
Biri 2019 , biri 2015 yada 16
;)

Boyda ki sıkıntı kullanacak kişide biter

Gönlünüzce olur inşallah
Teşekkür ederim.
Birol abi de hem 425 hem de 405 lik kamış var. Uzağa atışta farkı hissetmemiş, acaba 20cm uzunluk farkı uzağa atışta fark yaratır mı ? Tecrübesi olanlar yorum yaparsa sevinirim. Bu arada boyum 180, bir önemi varsa diye belirttim.

Şey birde procasterin rakibi spin power diye biliyorum, o yüzden aradaki yıl farkını görmezden geliyorum. Ama yanlışım varsa düzeltin, ben bu konularda bilgisizim.