Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Vega potenza-yuki q7- makaira

Rx7

Daimi Üye
Adı
Yasin Bol
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Abiler herkese iyi gunler. Bircok konu acilmistir ama yinede ustadlara sorma geregi duydum. Bogazda kursun arkasi sorf disiplini ile yeni avlanmaya basladim diye bilirim. Bir kac kamis arasinda kararsizim. Okuma makaira 4.30-vega potenza supercore-yuki q7 arasindayim. Cok sert kamisa aksiyon verebilecegimi sanmiyorum. Sizde tercihim ne olmali? Max atacagim 200 gram civari olur. Simdiden tesekkur ederim. Kullananlar bilgi verirse cok sevinirim.

hamdialev

Daimi Üye
Adı
Hamdi ALEV
Kan Grubu
O Rh Negatif
Boğazda kurşun arkasında çok aman aman aksiyon meselesi yok zaten. Palamuta hızlı sarım, çinekopa biraz daha yavaş sarım yeterli oluyor.. İstavrit için saydığınız kamışlar zaten uygun değil ancak yine de tutulur.

harun06

Aktif Üye
Adı
Harun
Benimde merak ettiğim iki kamış potenza ve q7 kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi?

harun06

Aktif Üye
Adı
Harun
Özellikle q7 ağır kurşun 200-250 arası kurşunlarda ki performansı nasıldır.

Bende 1 ay once potenza supercore aldim daha deneme firsatim olmadi ama kullananlar genelde memnun

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

exxper

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Özellikle q7 ağır kurşun 200-250 arası kurşunlarda ki performansı nasıldır.
Q7 yi arnavut köyde takılan bir abi var oranin müdavimi sayılır iri yarı birisi 1 hafta 300 gr çalışmış kamışı kırmış :) çok güzelde balık aldığını söyledi kamışı bayağı yormuş anlaşılan bizler çinekop zamanı toplasan haftada bir gitsek bile 10 kere anca gitmiş sayılırız kurşun arkasına yani bizim bir sezonda yaptığımız avi bu abi 7 günde yapıyor hisarda denk gelmişti Q7 ile 220 yada 250 gr atıyordu kamışa hiç yüklenmeden çok güzel atış yapıyordu bende bayağı bir şaşırmıştım :eek::eek: sanki 100 gr atar gibiydi ,benim şahsi düşüncem ilk önce atış sitilimizi geliştirmemiz gerekiyor :)

Rx7

Daimi Üye
Adı
Yasin Bol
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Abi bu iki kamisin kursun arkasi performansi guzel. Peki yemli ve capariyide isin icine katarsak hangisinin hissiyati iyi olur. Hangisi one cikar