Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Vega potenza-yuki q7- makaira

harun06

Aktif Üye
Adı
Harun
Q7, Makaira ve Potenza... Q7 yi kullanmadigim icin yorum yapamam. Makaira nin hem teleskobigini hem de 3 parcasini kullandim. Teleskobik makaira 180 gr a ma kadar cok basarili cok guzel bir kamis. Makaira 3 parca kamisin tercih edeni cok. Guzel bir kamis ama bana sert geldi. Potenza ise halen kullandigim kamis. Cok begenerek kullaniyorum. 180 _ 230 gr arasi calisiyorum. Hic abanmaniza gerek yok attigi mesafe gercekten guzel. Kamis bana gore kullanicisini yormuyor. Bu arada Potenza da bildigim kadar hibrid uclu bir kamis. Hic yemli avda kullanmadim ama kullanan gordum. O arkadas balikda aliyordu. Potenza nin yedek parcalarida Uskudar Yildiz Balikcilik da var. Kararinizi Potenza dan yana verirseniz elimde bir tane sifir, deneme amacli bile kullanmadigim yedek 4.25 Potenza Supercore var ilgilenirseniz.
Cem abi özeline yazdım.Kontrol edersen

cemiltonguç

Daimi Üye
Adı
cemil
Kan Grubu
A Rh Negatif
Kamış satılmıştır,konu kilitlenebilir :D :) ;D

cemiltonguç

Daimi Üye
Adı
cemil
Kan Grubu
A Rh Negatif
Bu 3 kamışında güncel satış fiyatlarını bilen varsa yazabilirmi ?

cemiltonguç

Daimi Üye
Adı
cemil
Kan Grubu
A Rh Negatif
potenza vıtrınde 1000 tl evde 600 tl eder :) makaraı hıc bulasılmaz malum elastık gıbı kamıs :) q7 ıyıdır hosdur fakat 300 gr kursun ıle arka arkaya atıs yapılmamasını tavsıye edıyorum :)
Q7 vitrinde ve evdeki fiyatıda yazarmısınız.Teşekkür ederim Vural bey sanırım isminiz,tanışdığıma ve danıştığıma memnun oldum.

B

BS Okuru

Misafir
Q7 vitrinde ve evdeki fiyatıda yazarmısınız.Teşekkür ederim Vural bey sanırım isminiz,tanışdığıma ve danıştığıma memnun oldum.
Walla selcuk abı ıle pazarlık zor oluyor o yuzden vıtrın pazarlıgı farklı rotasyonlar gostere bılır :) bende cok memnun oldum tanıstıgımıza cemil bey ayrıca profılızdekı balıgı getırınde bı mangal partası yapalım :)

cemiltonguç

Daimi Üye
Adı
cemil
Kan Grubu
A Rh Negatif
Walla selcuk abı ıle pazarlık zor oluyor o yuzden vıtrın pazarlıgı farklı rotasyonlar gostere bılır :) bende cok memnun oldum tanıstıgımıza cemil bey ayrıca profılızdekı balıgı getırınde bı mangal partası yapalım :)
Şimdi ne kadar memnun oldunuz,ilerleyen günlerde sizi daha çok memnun ederim. Profildeki balık değil, o birrrr efsaneee,o birrrr pırlanta, o birrrr zıpkın şişine kafa atacak kadar cesurrrr,o birrr 20/25 metre derinlikte yaşayan diplerin efendisiiii,demekki o sadece bir balık değilmiş,bu arada konunun ortasına daldık,çevreye verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı Özür dileriz tabelasını asmamız lazım

Rx7

Daimi Üye
Adı
Yasin Bol
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Q7, Makaira ve Potenza... Q7 yi kullanmadigim icin yorum yapamam. Makaira nin hem teleskobigini hem de 3 parcasini kullandim. Teleskobik makaira 180 gr a ma kadar cok basarili cok guzel bir kamis. Makaira 3 parca kamisin tercih edeni cok. Guzel bir kamis ama bana sert geldi. Potenza ise halen kullandigim kamis. Cok begenerek kullaniyorum. 180 _ 230 gr arasi calisiyorum. Hic abanmaniza gerek yok attigi mesafe gercekten guzel. Kamis bana gore kullanicisini yormuyor. Bu arada Potenza da bildigim kadar hibrid uclu bir kamis. Hic yemli avda kullanmadim ama kullanan gordum. O arkadas balikda aliyordu. Potenza nin yedek parcalarida Uskudar Yildiz Balikcilik da var. Kararinizi Potenza dan yana verirseniz elimde bir tane sifir, deneme amacli bile kullanmadigim yedek 4.25 Potenza Supercore var ilgilenirseniz.
Ozeline yazdim abi bakarsin. Hayirli aksamlar