Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Video Videolu anlatımlar

ada balıkçısı

Yeni Üye
Adı
vasfi kuni
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Kıbrıs'ın İlk ve tek balıkçılık programı ADA BALIKÇISI'nın bu bölümdeki konusu "slow jig"...
Güner Aylanç'ın anlatımıyla Kumyalı açıklarında idik...
Bundan böyle videolarımız bu konu başlığı altında siz Balık sevdalılarıyla buluşacak.
Gerekli izinler için Hamdi Tekbıyık beyefendiye sonsuz teşekkürler...

Adı
burhan sait
Emeğinize sağlık. Çok uzun atlatarak izledim. Balık olarak aksiyon fazla yoktu. En son tutulan orkinos (yazılı orkinosa benziyor du) sanki o an tutulmamış gibiydi hiç kırpışma azına açma vs göremedim. Daha güzellerini yayınlamak nasip olur inşallah.

ada balıkçısı

Yeni Üye
Adı
vasfi kuni
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Türkiye'nin en iyi dalgıçı ve dünya rekortmeni DEVRİM CENK ULUSOY'la Çok özel röportajım...
Zıpkıncıların sağlıklı dalış yapmaları için çok önemli bilgiler verdi...

ada balıkçısı

Yeni Üye
Adı
vasfi kuni
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Emeğinize sağlık. Çok uzun atlatarak izledim. Balık olarak aksiyon fazla yoktu. En son tutulan orkinos (yazılı orkinosa benziyor du) sanki o an tutulmamış gibiydi hiç kırpışma azına açma vs göremedim. Daha güzellerini yayınlamak nasip olur inşallah.
Yazılı orkinos aslında uzun yapılan mücadele sonucu yukarıya geldiğinden balıkta derman kalmadı o yüzden pek hareketli değildi.
İlginiz için çok teşekkür ederim burhan kardeşim daha iyileri çok yakında. İki yıldır yaptığım tüm programlarım arşivimde mevcuttur. Ara ara Yine buradan paylaşmaya devam edeceğim...

ada balıkçısı

Yeni Üye
Adı
vasfi kuni
Kan Grubu
A Rh Pozitif
KIBRIS'TA SAZAN AVI - ADA BALIKÇISI (Lefkoşa)
Yaban TV Tatlısu Balıkçısı Turgay İnanç Ada Balıkçısı'nda Sazan Avı'nı anlatıyor...

ada balıkçısı

Yeni Üye
Adı
vasfi kuni
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Teşekkür ederim Hamdi abi. daha iyileri için çalışıyoruz ;)