Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yadigar Kamislar

midnigth

Aktif Üye
Adı
ömer baykal
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bundan 10 yil once tatildeyken didimde top arkasi kibris olta ile kefal avlama merakiyla kanima giren balik avi sevdasinda ilk aldigim ucuz takimin kamişi 3. atisimda ortadan kirilmisdi , hemen kaliteli bir kamis alma girisimine girdim ogrenci halimle ve tatil yerindeki balik malzemesi satan yerden alba marka kamis aldim , 10 yil once aldigim gunden beri hicbir bakimini yapmadim cogu zaman soguk sicak hep arabanin bagajinda gezmisdir kamis , her gittigim avda ufak ve hafif olmasindan dolayi yemli avda kullanmisidir .

Gecen hafta ayak ustu is donusu bagajda oldugu icin gun batiminda kasik attim bu kamisla cinekop icin ve 1 kilo uzundeki mirmiri sans eseri sirtina girmis sekilde 2 metre yukseklikten kaldirarak almayi basardim ve bunca yil sonra bu kadar bakimsiz ve eski bir kamisla bu avi yapabilmem benim icin artik yarigar kamis oldugunu kanitladi.

Urun ozellikleri

Alba carbostar 2.10 50-100gr(max 50gr atabiliyor:) )

Sizinde boyle yadigariniz varsa paylasabilirsiniz .

Ekli dosyalar

Adı
Anıl Can Mutlu
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Kamış değil ancak senelerin eskitemediği Daiwa GS9 var evde. Şu anda bulamadım ancak makine hala taş gibi. Baba yadigarıdır. Zamanında ne kofanalar çekmiş.

Fotoğraf temsili.

gs9.jpg

Mektupla

Daimi Üye
1987 senesinde Galata Köprüsü nün altında olta satanlardan aldığım,
Mitchel 283 Olta makinesi
ve
Silstar MX 3305 - 350 Olta kamışı action R 100 - 300

Son düzenleme:

Mektupla

Daimi Üye
Son düzenleme: