Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

^^^^ YALOVA KAŞIĞI ^^^^^(merak eden abilerime:D)

alper77

Yeni Üye
Adı
ALPER DALDAL
yalova kaşığı özellikle agır olması ve parlak olması nedeniyle çok kullnışlı bir kaşıktır çinekop ve familyasında çok etkilidir ispendek ve trofe avlarında da kullanılır agırlıgı yaklaşık 12 ila 15 gram arasında olan bu kaşık kromdan yapılmıştır... bu kaşıgınn sadece yalovada üretildigini duydugumda çok sasırmıstım böyle kullanışlı bir kaşık nası olur da diger illerimizde üretilmez die at çek olayını seven tüm balıkçılarda mutlaka bulunması gereken bir kaşık bence çogu rapaladn da kat kat etkili ;) ...AKLAR KAŞIK...

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Toby kaşıklardan esinlenilmiş belliki.
Farkı da kullanılan malzemede anladığım kadarıyla.
Toby kaşık çantamda olsa da bunu da edinip denemekte fayda var diyorum

alper77

Yeni Üye
Adı
ALPER DALDAL
toby kaşıkların üzerine hem daha gercekçi olması hem de balık görünümü verilecegi düşünülerek pul şeklinde desenler verilmiş fakat bence bu kaşıgın sudaki parlaklıgını azaltıyor yalova kaşıgının üzerinde farkettyseniz hiç bi desen yada figür yok ve toby kaşıklar yalova kaşıgına oranla daha hafif oldugndn uzaga yapılan atışlarda çok etkisiz kalıyo onun için de kalite farkı ortaya çıkıo abilerim ;)

tanbays

Aktif Üye
Adı
Tanbay S.
toby kaşıkların üzerine hem daha gercekçi olması hem de balık görünümü verilecegi düşünülerek pul şeklinde desenler verilmiş fakat bence bu kaşıgın sudaki parlaklıgını azaltıyor yalova kaşıgının üzerinde farkettyseniz hiç bi desen yada figür yok ve toby kaşıklar yalova kaşıgına oranla daha hafif oldugndn uzaga yapılan atışlarda çok etkisiz kalıyo onun için de kalite farkı ortaya çıkıo abilerim ;)
Alper Toby kaşıkları ne ölçüde misina ve hangi kamışla atıyorsun bilmiyorum ama ben atış konusundaki verimsizliklerine katılmıyorum.

enis59

Daimi Üye
Adı
Enis
toby kaşığa çok benziyor fakat iş yapar diye tahmin ediyorum ilk defa gördüm teşekkürler paylaşım için

alper77

Yeni Üye
Adı
ALPER DALDAL
Alper Toby kaşıkları ne ölçüde misina ve hangi kamışla atıyorsun bilmiyorum ama ben atış konusundaki verimsizliklerine katılmıyorum.
abim yalova kaşıgına oranla daha verimsiz olarak düşününüyorum yoksa bende yalova kaşıgını tanımadan önce toby kaşıkla az calışmadım sendeki o kamış ve misnayla bir yalova kaşıgını birde toby kasıgı at abim farkı anlıcaksın aynı numara kaşıklarla tabi;)

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
yalova kaşığı paslanmaz inox malzemedir sevgili abiler bu sebepten biraz pahalı ancak ömür boyu kullanabileceğiniz bi ürün bu sebepten pek satılmıyor malıum alan bir tane taktırırsa iki tane alıyor birde toby ye göre de pahalı 1 numarası 8 lira 2 numarası da 16 lira gibi bir fiyata sahip

Volkan

Daimi Üye
Adı
Volkan
Paslanmaz olması güzelmiş. Sanırım Toby kaşıklara göre de daha ağır. Acaba ağırlıkları gram olarak nedir bunların?