Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yani Spin takımım

dr.zeki

Aktif Üye
Adı
zeky
Yeni spin takımım:

Exage 2500 makinama yeni aldığım okuma Alumina 240 kamışa uyum sağlamadı. Makina yatağına -ki Fuji imiş- exage makinam oturmadı. Makina hafif hafif sallanıyordu. Beğenmedim. Canım sıkıldı çünkü denemeden, internetten -İnce Çizgi_ almıştım :( Durumu ilettiğim İnce çizgi yetkilisi Selçuk Bey, alumina kamışı geri alarak yerine Yasei red 270. MH 10-50 kamışı gönderdi. Tabii farkını ödedim:) Yanına Exsence 4000S de geldi.
Siyahın asaleti, üzerine kırmızının enerjisi ... Bakalım hayırlısıyla neler kısmet olacak bu yeni takımla...

Alişverişim boyunca bana teknik destek sağlayan İnce çizgi çalışanlarına ; başta Selçuk ve Hamdi beye teşekkürlerimi gönderiyorum. Sanki Kendi mağazam gibi rahat alışveriş yapıyorum . Bu güveni sağladıkları için teşekkür ederim.

Shimano Exsence CI4 4000S - nce izgi Amatr Balklk Malzemeleri

SHIMANO YASEI RED SEA BASS 2,70 -MH- 10-50 GR - nce izgi Amatr Balklk Malzemeleri

sunny1403

Daimi Üye
Adı
Tahir
Yasei her zaman beğendiğim bir kamış olmuştur.Hayırlı olsun.Bol trofeli avlar dilerim.Performans bilgilerinide en kısa zamanda güzel bir raporla birlikte alırız umarım.Güle güle kullanın..

dr.zeki

Aktif Üye
Adı
zeky
Yasei her zaman beğendiğim bir kamış olmuştur.Hayırlı olsun.Bol trofeli avlar dilerim.Performans bilgilerinide en kısa zamanda güzel bir raporla birlikte alırız umarım.Güle güle kullanın..
Tahir By gğüzel temenniniz için teşekkür eder,im. Ben de deneyebilmek için sabırsızlanıyorum.

Hayırlı olsun DR bol balıklı avlarda kullan :)
Recep Abi; SAğol, bakalım neler yakalayacağız İnşallah:)

KayaBalığıKaya

Daimi Üye
Adı
Uluç
Uzun senelerce kullanabileceğiniz sağlamlık, dayanıklılık ve konforda bir takım olmuş. Bol trofeli avlarda kullanmanız dileği ile.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Güle güle kullan Zeki,
Rastgelsin

NIRVANA

Aktif Üye
Adı
LEVENT
Yasei benimde severek kullandığım bir kamıştır. Ama bugünlerde yeni avlaktan dolayı biraz kısa kalıyor. Orada avlanan arkadaşlar oyuncak gibi diyor. Bundan ötürü 3.30 iki parça 20-50 atarlı kamış siparişi verdim.