Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yapay Yemlerde Görüntü, Renk ve Işık Faktörü

empatiq

Üye
Adı
Cem
Kan Grubu
A Rh Pozitif
daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ama renk/derinlik/görünürlük konusunda daha iyi bir anlatım olamaz herhalde.

Çok güzel ve açıklayıcı video olmuş. Paylasım icin tesekkur ederim.

O yuzden capari simlerinin cogu yesil, turuncu ve mor simli oluyor. Bir de sahtelerde limonun anlamini daha iyi kavramis oldum.

simetri

Aktif Üye
Adı
Murat
Kan Grubu
B Rh Pozitif
daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ama renk/derinlik/görünürlük konusunda daha iyi bir anlatım olamaz herhalde.

81-82 feet'te sarı parça artık başka renge dönmüşken soldaki balık sapsarı :) Uv etkisi midir acaba ?

O yuzden capari simlerinin cogu yesil, turuncu ve mor simli oluyor. Bir de sahtelerde limonun anlamini daha iyi kavramis oldum.
Çapari kaç metreye dalıyor ki ?

süheyl

Daimi Üye
Adı
süheyl
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Çok güzel ve açıklayıcı video olmuş. Paylasım icin tesekkur ederim.

şöyle bişey var geçe 47 metre derinlikte lüfer avlıyorum çapari ile kullandığım renkler limon yeşil kırmızı ve simli genelde yeşil ve limon renginde yakalanıyor yani şu varki geçe ve gündüz farklı olur anlamını taşıyor...