Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yardımcı Olur Musunuz ?

Adı
Abdulkadir ÇİFTÇİ
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Şu ip muhabbetindeki kalinlik ve leader olayina girmemek için ipe vericeğim parayla. Kaliteli bir misina aldim. Çokta memnunum. 2-3 gr lik jighead lar dışında ip kalınlığı çok sıkıntı yaraticağini düşünmüyorum sana.
Teşekkür ederim öneriniz için ama denemek istiyorum leader baglamayı az col öğrendim 1 saatimi alıyor ama olsun öğrenmek lazım birde cidden piyasada cok ip var hepsi birbirinden farklı en mantıklı olan verip neyse parası en tutarlı olanı almak gibi geliyor ama baktım cidden beni yoruyor mono ya dönerim ne yapayım hevesiminin kırılması yerine balık tutmayım daha iyi

Adı
Abdulkadir ÇİFTÇİ
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Beğenmezsen de dursun kenarda ip elbet lazim olur. Millet neler neler alip koymuş kenera, hevesin kirilmasin
Haklısın abi çok fazla teknoloji gelişti eskiden nelerle balık tutarlarmış da işte insanız hep dahasını illa ki istiyoruz birde materyale çok fazla önem veriyoruz ipi tutuyorum bir yerde kalsın köşede illa bir gün lazım olur hem denemedim de daha zaten bilmiyorum belki istediğim verimi alırım belki alamam bakalım deneyince görürüö hepinize vermiş olduğunuz bilgiler ve öneriler için teşekkür ederim