Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yemlik yengeç toplamak

gelibolu

Daimi Üye
Adı
Tezcan.Bozkurt
Kullandığın levrek takımı ve yengecin iğneye takılışı hakkında bilgi verebilir m isin abi

Adı
Naim.T
Kullandığın levrek takımı ve yengecin iğneye takılışı hakkında bilgi verebilir m isin abi
0.70 mm misina ve el oltası normal iple yengeci bağla yem ipine gerek yok istersen kamışada yapabilirsin 0.70mm misina güvenlik olsun diye levreğin ne kadar büyüdüğnü biliyorsunuz

gelibolu

Daimi Üye
Adı
Tezcan.Bozkurt
0.70 mm misina ve el oltası normal iple yengeci bağla yem ipine gerek yok istersen kamışada yapabilirsin 0.70mm misina güvenlik olsun diye levreğin ne kadar büyüdüğnü biliyorsunuz
Abi iğne kaç no, takım kösteklimi,

Adı
Naim.T
Abi iğne kaç no, takım kösteklimi,
İğne numarasını bilmiyorum mustadın beyaz renkli kancası 1no dedikleri ufak geliyor mustad yazılı kutuda satılıyor levreğe dalgalı denizde gittiğim için kurşun 100 gr yada üstü takım 2 köstekli ufak balıklar 1yemi yerse diğeri var

Adı
Kenan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Yengeç için gece kayalıklarda fenerle bir anda taşlara ışık tut yengeçler kaçamıyor
O anda al kıskaçlarını kopart yumuşak yengeçleri balıklar daha çok seviyor
Teşekkürler bölgedeki tek kayalığa gittim dün gece Malesef yengeçler çok dipteydi inip toplamak aşırı tehlikeliydi bu yüzden toplayamadım, bir kapan tarzı bi şey yapmam gerekecek sanırım