Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni Daiwa Lt Serisi

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında viktor tarafından paylaşıldı.

1. viktor

viktor Üye

Merhaba,
    Light Spinde ve spinde 2014 caldia 2506 ve 3012 kullanıyorum memnunum
    yeni daiwa giriş serileri orta üst eski serilerden kâğıt üstünde daha iyi görünüyor. Yeni ürünler olmasına rağmen satılıklarda sürekli görmeye başladım deneyimleri olanlar aktarırsa sevinirim
    caldia nın yeni serilerine yada fuego ya geçmeyi planlıyorum.

conquestime ve Apathetic bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Apathetic

Apathetic Daimi Üye

Bende yeni exist aldim, yakinda yeni oyuncak diye konusunu acarim.. kullaninca izlenimlerimi aktaririm.. fuego’da aldim, goruntu olarak guven veriyor, henuz kullanmadim..

Metin G., conquestime ve tunaycanalp bunu beğendi.
  4. murattp

murattp Aktif Üye

Lt serisinden balistic kullanıyorum gayet memnunum
    Arkadaşımda da caldia var spinde kullanıyor
    Benzerlerine göre hafifliği bir hayli konfor sağlıyor
    Magseal teknolojisi biraz sıkıntı. Bakım zamanı geldiğinde manyetik özelliği olan ve yeni teknoloji olarak sunulan magseal aslında bir gres ve bulunmuyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. converzange zone

converzange zone Aktif Üye

Legatis LT 3000 cxh aldım. Spin avında kullanıyorum. Diğer makinalarıma (Shimano catana4000-alivio 4000- Okuma dead ranger 4000) göre çok hafif ve yağ gibi diyebilirim. Tabii bu şahsi görüşümdür.

conquestime bunu beğendi.
  6. tunaycanalp

tunaycanalp Üye

Deneme amaçlı legalis lt fuego lt gibi başlangıç düzeyindeki makinelerini kullandım. Makineler hafif olmasına rağmen Ağırlık dengesi üzerinde durulmamış ve bu da makine hafif olmasına rağmen bileğe baskı yapıyor ve uzun süreli kullanımda yoruyor, bilekte ağrı yapıyor. Lt olmayan serileri ağır olsa da dengeliydi. Sarımı biraz daha düzgün olmuş . Yüke bindirdiğinizde biraz dikkatli kullanmalısınız dişli çabuk sıyırabiliyor. Makineyi hafifleştirmek için malzeme kalitesinden ödün verilmiş. Tabi bu söylediklerim kullandığım makineler için geçerlive sadece yorumdur. exist lt gibi amiral gemilerine yorum yapamam, muhakkak farklı bir teknoloji uygulanmıştır. Murat Topgül isimli üyemizin yorumu önemli. Mag sealed yağı malesef ülkemiz servislerinde yok. Eğer japonya servisine gönderme imkanınız yok ise mag sealed özellikli makinelerin bakımı geldiğinde hoş durumlar ile karşılaşmayabilirsiniz.

7. viktor

viktor Üye

teşekkür ederim

Mektupla, conquestime ve tunaycanalp bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş