Yeni Forum Kullanışsızlığı

korayb3406

Daimi Üye
28 Mar 2016
1,798
3,603
113
İSTANBUL ANKARA
Adı
KORAY B.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Anasayfa üzerindeki yeni mesajlar kısmından 2. el ilanları yer almasa o bile yeter. Balıkçılıkla ilgili bir konu açmayıp, bir av raporu paylaşmayıp varsa yoksa forum tüccarlığı yapanları -genellikle aynı kişiler - görmek artık can sıkıyor.

soulflyy

Yeni Üye
6 Haz 2019
27
29
13
izmir
Adı
Ozan Özdemir
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Foruma üye olduğumdan beri tapatalk ile takip ediyorum forumu ,siteye girme ihtiyacı da hiç hissetmedim, çok da dert edilecek birşey değil yeni arayüz, alternatif yollar mevcut.

yalcinnoguzz

Aktif Üye
11 Şub 2019
205
449
63
İstanbul
Adı
Oğuz Yalçın
Yeni tasarım çok hoş olmuş. Sadece eski mesajlar okunmuyor. O da zamanla duzelecektir diye düşünüyorum. Fakat arkadaşların düşünceleride dikkate alınıp site daha kullanışlı hale gelebilir.

Yakamoz

Daimi Üye
11 Kas 2010
792
877
93
İstanbul
Adı
Kenan Ahıska
Renklendirme düzenlenirse büyük bir sorun aşılır. Bu beyaz gri arka fonlama kötü değil.. ; İĞRENÇ

Cetin_34

Üye
23 Ağu 2019
63
147
33
36
İstanbul
Adı
Çetin
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bu arada yazılanlarına bakıyırum sanki ben başka forumdayım. Bana bildirim geliyor, yeni mesaj yazılınca görüyorum takip ettiğim konuyu görüyorum ana sayfadan tüm başlıkları görüyorum. En altta örnek konuları görüyorum.
Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz hocam

SKARPİ66

Daimi Üye
13 Ara 2016
974
3,153
93
kurtuluş / İSTANBUL
Adı
ÖZCAN TÜREMEN
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Eskiden < İstanbul Boğazı ve Çevresi Balık Avı Raporları > için bildirimlerinizi açıp, gelen bildirim konusunu gördüğünüzde, bildirime ( beğeni - cevap - konu ile ilgili bir yorum ) dokunduğunuzda bildirime ait konu açılıyordu.
Artık açılmıyor.
Bu zamana kadar her seferinde ( en az3-4 kere ) yeni versiyonu yükledim. Yani sürüm son versiyon.
Sorun aynen sürüyor.
Buda şu oluyorki gelen bildirime ait konuyu tekrar foruma girip konuyu bulup öyle konuyu okuyabilir cevap yazabilir yada beğeni ( yeni dilde tepki ) verebilirsiniz.
Bu detay eskiden daha kolaydı.
Bilmiyorum haksızmıyım.

Hamdi

Admin
Site Admin
29 Nis 2010
21,541
12,055
113
45
İstanbul
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Anasayfa üzerindeki yeni mesajlar kısmından 2. el ilanları yer almasa o bile yeter. Balıkçılıkla ilgili bir konu açmayıp, bir av raporu paylaşmayıp varsa yoksa forum tüccarlığı yapanları -genellikle aynı kişiler - görmek artık can sıkıyor.
Takip etmek istediğin konuyu Takip et derseniz size bildirim geliyor.
20200204_225151.jpg