Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Video (YENİ) Sırtıkara Avı - Kıyıdan Heyecan dolu Sırtıkara avı - Didim Balık Avı

cancebeci

Aktif Üye
Adı
Can Cebeci
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba arkadaşlar...
Gerçekleştirdiğim bu güzel avı sizler için de görüntülemeye çalıştım.
Su üstü sahte ile yakaladığım 6.700 kg. gelen bu balığı kıyıya almaya çalışırken ben çok eğlendim inşallah sizler de izlerken güzel vakit geçirirsiniz.
Beğeni ve yorumlarınızla, daha güzel avlar yapabilmem için kanalıma abone olarak destek vermeyi unutmayın. Destekleriniz benim için çok önemli.
İyi seyirler dilerim

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler Can
Harika bir balık
Kıyıya aldığında "6-7 kg" dedin ya, hadi canım dedim ben de burada.
Tartıda görünce anladım ki tahmininde haklıymışsın.
Rast gelsin

turkerece

Aktif Üye
Adı
Turker Ece
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Süper bi av olmuş Can eline sağlık:harika:

reelmaster

Daimi Üye
Adı
M.AKİF
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Can Harikasın kardeşim. Temmuz başı , yağını eritmiş , 6700 gr bir trofe. Bana sorarsan sen benim rekoru çoktan geçtin. Bu balık Aralık-Ocak desen 7100-7200 olurdu. Ayakta alkışlıyorum. Allah nasip etsin sezonda birlikte rekor kovalayalım. 2 hafta önce Adrian denizinde 16-20 cm lik 120-160 gr popperlarla GT lere jerk vuruyordum. Orada bile 6.5 kilo üzerinde nasip çıkaramadım. Bırak balık tutmayı, sahteye jerk atmak bile güzel.

cancebeci

Aktif Üye
Adı
Can Cebeci
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Tebrikler Can
Harika bir balık
Kıyıya aldığında "6-7 kg" dedin ya, hadi canım dedim ben de burada.
Tartıda görünce anladım ki tahmininde haklıymışsın.
Rast gelsin
Tesekkur ederim abim 🙏Aksiyon kameralar yanıltıyor abim, bu tarz kameralar geniş açı çekim yapar ve kadraja daha geniş alan sıkıstırabilmek icin gördüğü her şeyi küçültür. Balığı taşın üzerine atınca canli gördüğüm görüntü ile çekimdeki bile farklı geliyor.

cancebeci

Aktif Üye
Adı
Can Cebeci
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Can Harikasın kardeşim. Temmuz başı , yağını eritmiş , 6700 gr bir trofe. Bana sorarsan sen benim rekoru çoktan geçtin. Bu balık Aralık-Ocak desen 7100-7200 olurdu. Ayakta alkışlıyorum. Allah nasip etsin sezonda birlikte rekor kovalayalım. 2 hafta önce Adrian denizinde 16-20 cm lik 120-160 gr popperlarla GT lere jerk vuruyordum. Orada bile 6.5 kilo üzerinde nasip çıkaramadım. Bırak balık tutmayı, sahteye jerk atmak bile güzel.
Çok teşekkür ederim abim. Bu sene çok hızlı geçecek gibi görünüyor. Bu videoyu attığım günün akşamı peşpeşe 2 balik kaçırdım. İkisi de 5-6 kilonun üzereydi. ikinci balik kamışı kırdı ve gitti, ertesi gün farkettim ki aslında makine kolunu da kırmışım🫣 Gerçekten çok büyük boy balıklar var bu sene. Biraz bütçe ayırabilsem, sizden böyle büyük ve güçlü balıklar için makine ve kamış tavsiyesi de isteyeceğim. Rabbım inşallah herkesin gönlündeki balığı nasip etsin emeklerini boşa çıkarmasın. Rast gelsin. Saygılar selamlar değerli abim 🙋🏻

reelmaster

Daimi Üye
Adı
M.AKİF
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Çok teşekkür ederim abim. Bu sene çok hızlı geçecek gibi görünüyor. Bu videoyu attığım günün akşamı peşpeşe 2 balik kaçırdım. İkisi de 5-6 kilonun üzereydi. ikinci balik kamışı kırdı ve gitti, ertesi gün farkettim ki aslında makine kolunu da kırmışım🫣 Gerçekten çok büyük boy balıklar var bu sene. Biraz bütçe ayırabilsem, sizden böyle büyük ve güçlü balıklar için makine ve kamış tavsiyesi de isteyeceğim. Rabbım inşallah herkesin gönlündeki balığı nasip etsin emeklerini boşa çıkarmasın. Rast gelsin. Saygılar selamlar değerli abim 🙋🏻
Can LSJ kamışında, BG makinanda hazır kardeşim. İstediğin zaman emrinde.