Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni takım için tavsiye

bkaymazlar

Yeni Üye
Adı
Burak Kaymazlar
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhabalar abiler kardeşler İstanbul'da yaşıyorum 18 yaşındayım biliyorsunuz bu zamanlarda pandiden dolayı evde sıkıldık bende denizi sevdiğim için balık tutma ya karar hem güzel bı hobi aktivite olur benim için hayatımda hiç tutmadım balık bı takım almak istiyorum İstanbul'un her yerinde tutabiliriz balık İstanbul için bana onerebilcrginiz birtakım varmıdır bütçem Max 600 liradır şimdiden tavsiye leriniz için teşekkürler 🙏

hari76

Daimi Üye
Adı
Hamdi
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hoş geldin Burak , nerede avlanacaksın onu da yazarsan arkadaşlar sana daha iyi yardımcı olacaklardır , benim tavsiyem sana en yakın yere gidip oradaki balıkçılar nasıl olta kullanıyorlar ve ne tür balıklar çıkıyor ona bakmandır.

bkaymazlar

Yeni Üye
Adı
Burak Kaymazlar
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hoş geldin Burak , nerede avlanacaksın onu da yazarsan arkadaşlar sana daha iyi yardımcı olacaklardır , benim tavsiyem sana en yakın yere gidip oradaki balıkçılar nasıl olta kullanıyorlar ve ne tür balıklar çıkıyor ona bakmandır.
Hoşbulduk abi İstanbul'da avlanmak istiyorum galata köprüsü nde boğazda avcılar sahilde Kartal Pendik sahilde falan İstanbul'un.cogu yerinde avlanabilirim genelde istavrit çıkıyormuş bu aralar çinekop falan sarıkanat bunlar var genelde

hari76

Daimi Üye
Adı
Hamdi
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hoşbulduk abi İstanbul'da avlanmak istiyorum galata köprüsü nde boğazda avcılar sahilde Kartal Pendik sahilde falan İstanbul'un.cogu yerinde avlanabilirim genelde istavrit çıkıyormuş bu aralar çinekop falan sarıkanat bunlar var genelde
İstanbul da avlanan bir çok arkadaşımız var onlar yazarlar , ben İstanbul da olmadığım için tavsiyede bulunmayayım .

Mehmetlslsks

Yeni Üye
Adı
Mehmet
Kan Grubu
O Rh Negatif
Merhabalar abiler kardeşler İstanbul'da yaşıyorum 18 yaşındayım biliyorsunuz bu zamanlarda pandiden dolayı evde sıkıldık bende denizi sevdiğim için balık tutma ya karar hem güzel bı hobi aktivite olur benim için hayatımda hiç tutmadım balık bı takım almak istiyorum İstanbul'un her yerinde tutabiliriz balık İstanbul için bana onerebilcrginiz birtakım varmıdır bütçem Max 600 liradır şimdiden tavsiye leriniz için teşekkürler 🙏
lineaffe adriatic
bauer baviera 5000 e bak derim güzel bir başlangıç boğaz takımı

bkaymazlar

Yeni Üye
Adı
Burak Kaymazlar
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Peki İstanbul'da başlangıç lrf takımı kullanabilirmiyim

Poseidon Mehmet

Aktif Üye
Adı
Mehmet Can
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Kafanızdaki takım lrf ise Okumanın güzel setleri var ayrıca ekonomik silikon jig headler de var balıkçılarda Cengiz balıkçılıkta güzel ucuz silikonlar var . Çaparili istiyorsanız teleskopik uygun fiyatlı lineaeffe kamışlar var yine okuma veya shimanonun başlangıç makineleriyle set yapıp keyif alabilirsiniz. Ayrıca decathlonda da güzel malzemeler var. Birçok kişide decathlon kamışlarını görüyordum.

bkaymazlar

Yeni Üye
Adı
Burak Kaymazlar
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Kafanızdaki takım lrf ise Okumanın güzel setleri var ayrıca ekonomik silikon jig headler de var balıkçılarda Cengiz balıkçılıkta güzel ucuz silikonlar var . Çaparili istiyorsanız teleskopik uygun fiyatlı lineaeffe kamışlar var yine okuma veya shimanonun başlangıç makineleriyle set yapıp keyif alabilirsiniz. Ayrıca decathlonda da güzel malzemeler var. Birçok kişide decathlon kamışlarını görüyordum.
Okuma fuel 2-12g 223cm lik kamış ile okuma fuel 20 makina almayı düşünüyorum başlangıç için ama onları aldıktan sonra lrf ile nerede av yapabilirim İstanbul'da onu bilmiyorum onun için yardımcı olabilirseniz sevinirim

Poseidon Mehmet

Aktif Üye
Adı
Mehmet Can
Kan Grubu
O Rh Pozitif
İstanbulda kıyıdan istavrit yapılabilecek çok yer var , nereye yakınsınız ? 2-12atarı çok uygun olmayabilir . Aji kamışı dedikleri 0,5-7 atarlılar daha iyi olabilir istavrit için . Çünkü çok küçük silikon atacaksınız. Ama 2-12 alıp 5-10 gr gezer kurşun arkasına tek beden minik silikonlardan takabilirsiniz.ya da 2-3 gr jig head ile atacaksınız.