Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni üye.

Çifteler

Yeni Üye
Adı
Mehmet
Selamlar, ben Mehmet, Istanbul Atasehir'deyim. Bu hobiye nereseyse 25-30 yıl önce tatlı su ile başladım, sonra uzun bir ara verdim iş güç hayat telaşı vs derken uzun zaman geçti, Son bir kaç yıldır daha çok surf disiplini ile Istanbul içinde avlanıyoum, çoğunlukla yemli. Ünümüzdeki bir kaç hafta için de de Spine başlama niyetindeyim.

Boğazda lüfer sarıkanak avı için spin takımı araştırıyorum, şimdilik Daiwa Fuego 3000 yüksek sarım bir makine ve yine Daiwa Fuego bir 2,74 14-42 kamış ile kombin düşünüyorum, Spin disiplininde tecrübem yok, bu kombin için değerlendirmelerinizi veya yakın büteçelerde farklı önerilerinizi de merakla bekliyorum, şimdiden değerli paylaşımlarınız için teşekkürler.

Foruma yeni üye oldum, birçok ilgi çekici ve öğretici başlık görüyorum, umarım ilerliyen zamanda ben de katkı sağlayabilirim. Herkese bol şans...

FARUKSEZER

Daimi Üye
Adı
FARUK SEZER
Kan Grubu
A Rh Pozitif
hoş geldiniz.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Hoş geldin mehmet
Spin avında atacağın en ağır sahte kaç gram ki?
14-42 yerine 7-35gr atarlı olan kamışlara bakmanı öneririm.
Gücünün yettiği en hafif takımı almanı da öneririm.

Çifteler

Yeni Üye
Adı
Mehmet
Herkeze çok teşekkürler Şeref bey, Boğazda rüzgarlı havalarda erim için ağırlık gerekir diye düşündüm, o yüzden 30gr 40gr agır sahte ya da jig kullanabilme ihtimaline karşın14-42 seçtim, yüksek atarlı olsa da 150gr altında 270 boyunda 14-42 atarlı Beastmaster Fx Predator, Crosscast, Balistic X kamışalara bakıyorum, bunların arasından bir değerlendirmeniz olursa çok memnun olurum. Selamlar.

ADİL AYKOL

Daimi Üye
Adı
ADİL A.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hoş geldin iyi forumlar rastgele

Adı
Ünsal Öztürk
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Herkeze çok teşekkürler Şeref bey, Boğazda rüzgarlı havalarda erim için ağırlık gerekir diye düşündüm, o yüzden 30gr 40gr agır sahte ya da jig kullanabilme ihtimaline karşın14-42 seçtim, yüksek atarlı olsa da 150gr altında 270 boyunda 14-42 atarlı Beastmaster Fx Predator, Crosscast, Balistic X kamışalara bakıyorum, bunların arasından bir değerlendirmeniz olursa çok memnun olurum. Selamlar.
Ballistic bence..Ben bu kamısın 7-28 olanı kulanıyorum hafiflik konusunda gayet iyi.Henüz balık denk gelmedi ama ben ballistic derim..