Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yenifoça Kankalar Çıldırmış Olmalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sa®gozmehmet

Daimi Üye
Adı
Mehmet TEKİN
Değerli arkadaşlarımın yakın zamanda Yenifoça'da yaptıkları birbirinden güzel avları sizlerle paylaşmak istedim.Her ne kadar bana inat yaparcasına kayıt yapsalarda,ben onları her zaman seveceğim ??? :D:D:D
Beğeneceğinizi umuyorum,tüm dostlara iyi seyirler,Selamlar.

[DM]xe8gjk[/DM]

[DM]xe8gml[/DM]

[DM]xe8gn9[/DM]

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
2. videodaki balık orfoz değil mi?
Orfozun zıpkınla avı yasak.
Bunu o zıpkıncıların bilmediğine inanmıyorum.

2/2 numaralı sirküler
Madde 17 c bendi

c) Sualtı tüfeği ile orfoz ve lagos avcılığı yapılamaz.

whitefoxss

Aktif Üye
Adı
T.KIRTMAN
Çok güzel avlar,özellikle kaya altı balıkları.Ben burada kefal,levrek sirkülerinden bahsederken.İnsanları buna alıştırmaya çalışırken ve sitemiz profesyonel balık sevdalılarıyla dolu derken çok güzel oldu.Demek ki bu iş o kadar kolay değilmiş.Anlamak,bilmek ve öğrenmek gerek imiş.Bu durumda konuşulacak çok şey var ama,heyecen ve dalış acemiliği demek bence daha etik!

duzensiz

Daimi Üye
Adı
Hüseyin Susulu
Çok güzel avlar,özellikle kaya altı balıkları.Ben burada kefal,levrek sirkülerinden bahsederken.İnsanları buna alıştırmaya çalışırken ve sitemiz profesyonel balık sevdalılarıyla dolu derken çok güzel oldu.Demek ki bu iş o kadar kolay değilmiş.Anlamak,bilmek ve öğrenmek gerek imiş.Bu durumda konuşulacak çok şey var ama,heyecen ve dalış acemiliği demek bence daha etik!
kırıcı olmadan eleştiri yapmak diye buna denir başka platformlarda çok iyi biliyorumki itin bir tarafına sokarlardı eleştiri yapıcam diyerek.

Surffishing

Daimi Üye
Adı
Erdal
Bu konu tebliğce yasak olan bir yöntemle yani zıpkınla orfoz avı yasağı nedeniyle kapatılmıştır.

2/2 numaralı sirküler
Madde 17, c bendi

c) Sualtı tüfeği ile orfoz ve lagos avcılığı yapılamaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...