Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yenikapi Miting Alani

Cihad

Aktif Üye
Abiler yenikapi miting alaninda avlanmayi dusunuyorum hangi takimlarla hangi baliklar cikiyor ? Bir kere gitmistim de dibe cok takiliyirdu galiba şamandira kullanmam gerekiyor.

Cihad

Aktif Üye
Bilgisi olan abiler gecen sene izmarit cikiyor diye duymustum. Bilgi verirmisiniz ?

Melih Peker

Daimi Üye
Adı
melih
Kan Grubu
B Rh Pozitif
izmarit çıkıyor

Onlins

Aktif Üye
Adı
Emre
Kan Grubu
A Rh Negatif
Abiler yenikapi miting alaninda avlanmayi dusunuyorum hangi takimlarla hangi baliklar cikiyor ? Bir kere gitmistim de dibe cok takiliyirdu galiba şamandira kullanmam gerekiyor.
Pazar günü ordaydım , deniz fenerinin sağ tarafından adalara doğru atarsan istavrit bol oluyor geçej sene 3 kova ile dönmüştük.Ama pazar günü gün boyunca çapari ile 1 izmarit , 2 sardalya , 7 de iri istavrit aldık.İlk başta taktırırsın fakat 2.ye taktırmazsın.Haftaya da spin ile kaşık denemeye gidicem yeniyim bende...

Cihad

Aktif Üye
Bende de bi kamis var spin kamışı herhalde

Onlins

Aktif Üye
Adı
Emre
Kan Grubu
A Rh Negatif
Kanka küçükçekmecede oturdum bende ama orada pek av yeri yok en iyi yer burdan marmarayla yenikapı , spin yaparsın her türlü balık uzaktaysa biraz zor olabilir.Ben yeni kapıdan 1.80 spin kamış ile sahte ve kaşık denicem.Olduğu kadar balıkta zevk çapari ile alamıyorum , istavrit olduğunda yenikapıda kovalar doluyor fakat zevk alıyor muyum ? 2-3 saatten sonra sıkıyor takım takılıyor bazen.Ama spin ile 3-4 balık alsam çaparide ki zevki ona katlar.

Cihad

Aktif Üye
Reis linkteki oltanin ozelliklerini inceledin mi ? Makinasi biraz kucuk ama spin makineleri oyle oluyor herhalde

Cihad

Aktif Üye
210 cm kamış carbon buyuk ihtimal 2500 lük makine 5-30 gr atari var kamışın