Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yerli Üretim Sahteler

Kaan.

Yeni Üye
Adı
Kaan A.
Türkiyede üretilen sahteler nelerdir ve bu sahteleri kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilir mi

Apathetic

Daimi Üye
Adı
Kyhn Kygl
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Fullfish, sasu freddy ve turko’yu biliyorum.. fullfish’te komomo, ko ve duo benzerleri var.. sasu freddy ise 120lik longin benzeri.. turkoda daiwa 120ssr benzeri.. fullfish kullandim iclerinden, digerlerini de kullanan arkadaslar var.. ben gayet memnun kaldim, aksiyon ve erim ayni.. tavsiye ederim..

spinci

Aktif Üye
Adı
Tenekeci
Merhabalar,

yerli üretim derken, merak ettiğim birşey var, müsadenizle asıl konuyu dağıtmadan ekleyeyim istiyorum.

Bu bahsettiğimiz sahteler gerçekten bi şekilde ham maddesi biryerden temin edilip burada kalıplarda dökülüp, çıkarılıp, birleştirilip mi imal ediliyor?

Yoksa Çin’de gördüğümüz bu 1$ ‘lık sahteleri toplu sipariş geçip de buraya getirtip de üzerlerinde oynayarak iyileştirme mi yapılıyor, boya vernik hologram vs?

Bu işi gerçekten gözüyle görüp tecrübesini paylaşacak birileri bizleri aydınlatabilirse iyi olur.. Lütfen yanlış anlaşılmasın gözüyle görmeyenin de fikirlerine saygım sonsuz..

Yerli üretimi kesinlikle destekleyen biriyim, ayrıca benimde çantamda „Turko“ sahte var tabi ve kalitesi de fena değil levrek almışlığı da var, keşke herşeyi kolaylıkla üretebilsek, inanıyorum o günlerde gelecek...

Üreten bir Türkiye için,
Rastgelsin..