Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yılın Ilk Levreği

malkoc

Aktif Üye
Adı
irfan
Herzaman rapala ile levrek yakalamak istemişimdir.Kim hangi rapalayı dediyse gittim aldım ama bir türlü denk getiremdim veya bu işin aksiyon kısmını bilmiyorum ama yurt dışından bir arkadaşımın hedisi olan JAPANASE 17 gr 130mm üstü sarı yanları beyaz altıacık turuncu rapala ile resimdeki levreği yakaladım yer izmir aliaga köstem koy
20180701_225006.jpg

SKARPİ66

Daimi Üye
Adı
ÖZCAN TÜREMEN
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Maşallah daim olsun.

Bı arada sizin merada PATLADI GİTTİ. :)

Nedim Ceylan

Daimi Üye
Adı
Nedim Ceylan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Maşallah daim olsun.

Bı arada sizin merada PATLADI GİTTİ. :)
Muhtemelen bilinen bir yer.
Tebrikler. Levrek paylaşımlarını cevapsız geçmem. Japanese güzel sahtedir. Yalnız onun 9 cm olanları daha iyidir. Aslı ima pugachevs cobradır. Japanese onun başarılı uygun fiyatlı taklididir. 9 cm olanları şu an 34 tl fiyatı var. Değişik renklerini alın koyun kenara. Özellikle ilarya rengini.

ahmet10

Daimi Üye
Adı
Ahmet
Tebrik ederim güzel levrek

malkoc

Aktif Üye
Adı
irfan
Muhtemelen bilinen bir yer.
Tebrikler. Levrek paylaşımlarını cevapsız geçmem. Japanese güzel sahtedir. Yalnız onun 9 cm olanları daha iyidir. Aslı ima pugachevs cobradır. Japanese onun başarılı uygun fiyatlı taklididir. 9 cm olanları şu an 34 tl fiyatı var. Değişik renklerini alın koyun kenara. Özellikle ilarya rengini.
Bilgi icin teşekkürler yeri cogu kimse bilmez saklı bir koy

Mektupla

Daimi Üye
Herzaman rapala ile levrek yakalamak istemişimdir.Kim hangi rapalayı dediyse gittim aldım ama bir türlü denk getiremdim veya bu işin aksiyon kısmını bilmiyorum ama yurt dışından bir arkadaşımın hedisi olan JAPANASE 17 gr 130mm üstü sarı yanları beyaz altıacık turuncu rapala ile resimdeki levreği yakaladım yer izmir aliaga köstem koy Ekli dosyayı görüntüle 92212
Allah ziyade etsin...