Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yılın Ilk Levreği

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler İrfan.
Güzel av olmuş.
Daha da güzelleri rast gelsin

barlas61

Daimi Üye
Adı
Okan
Herzaman rapala ile levrek yakalamak istemişimdir.Kim hangi rapalayı dediyse gittim aldım ama bir türlü denk getiremdim veya bu işin aksiyon kısmını bilmiyorum ama yurt dışından bir arkadaşımın hedisi olan JAPANASE 17 gr 130mm üstü sarı yanları beyaz altıacık turuncu rapala ile resimdeki levreği yakaladım yer izmir aliaga köstem koy Ekli dosyayı görüntüle 92212
Tebrikler insallah daha guzelleri denk gelir.
Yalniz biraz espiri yapmadan duramayacam :)
Elindeki eldiven nedir. Balik bulasici hastalik mi tasiyor ;)

Herr-Zander

Daimi Üye
Adı
Kuzey
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Herzaman rapala ile levrek yakalamak istemişimdir.Kim hangi rapalayı dediyse gittim aldım ama bir türlü denk getiremdim veya bu işin aksiyon kısmını bilmiyorum ama yurt dışından bir arkadaşımın hedisi olan JAPANASE 17 gr 130mm üstü sarı yanları beyaz altıacık turuncu rapala ile resimdeki levreği yakaladım yer izmir aliaga köstem koy Ekli dosyayı görüntüle 92212
Şu balığı bir tutamadım gitti :) Bana gopez geliyor :D Ah bir deniz memleketine taşınsam... Tebrikler süper levrek abi daim olur inşallah

secolanga

Üye
Adı
Sercan
Şu balığı bir tutamadım gitti :) Bana gopez geliyor :D Ah bir deniz memleketine taşınsam... Tebrikler süper levrek abi daim olur inşallah
Bu yıl spin avına başladım. Marmarada bir çok kez en az 40-50 defa balığa gittim ama henüz balık tutamadım. Sömestr tatilinde Ege derdime çare oldu iki tane paşayla tanıştık. Bir akşam balığa gideceğim diye evden çıkarken eşim yanlız gitme bende geleceğim dedi. Hayatında ilk kez balığa gidip 10 dk içinde balığı yakaladı :) Sonuçta iş dönüp dolaşıp nasip kısmete çıkıyor.

Herr-Zander

Daimi Üye
Adı
Kuzey
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bu yıl spin avına başladım. Marmarada bir çok kez en az 40-50 defa balığa gittim ama henüz balık tutamadım. Sömestr tatilinde Ege derdime çare oldu iki tane paşayla tanıştık. Bir akşam balığa gideceğim diye evden çıkarken eşim yanlız gitme bende geleceğim dedi. Hayatında ilk kez balığa gidip 10 dk içinde balığı yakaladı :) Sonuçta iş dönüp dolaşıp nasip kısmete çıkıyor.
Ben de sık sık İzmir'e giderim. Orada gerek tekne gerek spin veya lrf olsun güzel avlar yapılıyor. Fakat şu levrek bir denk gelmedi :) Melanurundan zarganasına kolyozundan akyasına her şey geldi şu levrek gelmedi :) Yarın sabah da İzmir'e gideceğim hafta sonu bir deneyeyim belki bu sefer gelir levrek :)

barlas61

Daimi Üye
Adı
Okan
Arkadaslar izmir de olupta bu levrek aski nedir. Bizim marmarada tutucamiz en buyuk balik bu. Bizim askimiz bundan ege akdeniz de daha fazla zevk yasatacak balik var.
Hele de abdullah abinin tuttugu barakudalar. Ben o tarafta olsam levrekten fazla o baliklarin pesine duserim. Spinle zargana bile o kadar heyecan yaratiyorsa barakudalari dusunmek bile heyecanimi artiriyor.

Herr-Zander

Daimi Üye
Adı
Kuzey
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Arkadaslar izmir de olupta bu levrek aski nedir. Bizim marmarada tutucamiz en buyuk balik bu. Bizim askimiz bundan ege akdeniz de daha fazla zevk yasatacak balik var.
Hele de abdullah abinin tuttugu barakudalar. Ben o tarafta olsam levrekten fazla o baliklarin pesine duserim. Spinle zargana bile o kadar heyecan yaratiyorsa barakudalari dusunmek bile heyecanimi artiriyor.
Benim levrek aşkım tutamadığımdandır :) Yoksa bir zargana, lambuka, akya ve hele hele yazılı orkinosun keyfini hiçbir balığa değişmem. Sadece bir tane levrek tutsam yeter :)

Çırak

Daimi Üye
Adı
Melih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tebrikler İrfan bey, avlarınız daim olsun.