Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Youtube Kanalı Açtım

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif
@Abdullah SÜRÜCÜ
Abdullah abi nerelerdesin ? :harika::harika:
Forumda görmedim bir zamandır seni ;):)
PC'yi kızlar işgal ediyor artık... Bana pek fırsat kalmıyor Mehmet... Telefondan da yazıları okumak bir işgence... Yazmak ayrı bir zor... Arada fırsat bulunca oturuyorum bilgisayarın başına... Ufaktan kalamar hazırlıkları yapıyorum şimdi kalktım zokaların başından :) Cephaneler hazır :koptum:

nebulam

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Kan Grubu
A Rh Pozitif
PC'yi kızlar işgal ediyor artık... Bana pek fırsat kalmıyor Mehmet... Telefondan da yazıları okumak bir işgence... Yazmak ayrı bir zor... Arada fırsat bulunca oturuyorum bilgisayarın başına... Ufaktan kalamar hazırlıkları yapıyorum şimdi kalktım zokaların başından :) Cephaneler hazır :koptum:
Evet abi ya bende telefondan foruma yazmayı sevmiyorum, girsemde okumakla kalıyor.
Sana takılıyorum ama bende o kadar aktif değilim forumda, fazla vakit yok. Korayın konusunda seni görünce dedim uzun zamandır Abdullah abiyi görmedim.
Sende ava çıkmıyorsun heralde bir zamandır? Eylüle hazırlık var galiba enerjiler depolandı, takımlar hazırlandı ;):harika:

Son düzenleme:

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Evet abi ya bende telefondan foruma yazmayı ssevmiyorum, girsemde okumakla kalıyor.
Sana takılıyorum ama bende o kadar aktif değilim forumde. Korayın konusunda seni görünce dedim uzun zamandır Abdullah abiyi görmedim.
Sende ava çıkmıyorsun heralde bir zamandır? Eylüle hazırlık var galiba enerjiler depolandı, takımlar hazırlandı ;):harika:
Bu aralar benim bölgede balık yok... Bizde de o mera senin bu mera benim gezecek azim yok... Bekliyoruz ki onlar bize gelsin :) Biliyoruz ki o balıklar buraya gelecek başka çare yok :) En son zorla da olsa 3 kalamar aldım... Ama boylar artık tatmin etmeye başladı... Az kaldı azmanlar da gelir...

nebulam

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bu aralar benim bölgede balık yok... Bizde de o mera senin bu mera benim gezecek azim yok... Bekliyoruz ki onlar bize gelsin :) Biliyoruz ki o balıklar buraya gelecek başka çare yok :) En son zorla da olsa 3 kalamar aldım... Ama boylar artık tatmin etmeye başladı... Az kaldı azmanlar da gelir...
Helal sana abi :harika::harika::harika:
Valla bende benim balıklar bu sene ne yapacak merak ediyorum, bakalım geçiş balığı nasıl olacak? Ve ne zaman olacak bu mevsim sıcaklıkların normalin üstünde olması balığı acaba ileri zamana kaydırırmı? Genel olarak balığın göçü su sıcaklığına göre ileri veya geri kayıyor. Merakla bekliyorum :islik::islik: