Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

youtube

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

coppers

Üye
Adı
Adınızı Soyadınız
Mehmet
Arkadaşlar bu ara videoları izleyemiyorum bilgisi olan varmı.

TEKNOTURK

Daimi Üye
Dns ip ayarlarından aşağıdaki sayıları girerseniz, youtube a asaksız gireblirsiniz. Sorun dns ayarlarnızda değilse belki de flash programınızı güncellemeniz gereklidir.
Dns'nin nasıl ayarlanacağını bilmiyorsanız, google'da "dns değiştirmek" v.b. şekilde aratırsanız, resimli anlatımlar var.

OpenDNS

* 208.67.222.222
* 208.67.220.220

Google

* 8.8.8.8
* 8.8.4.4

coppers

Üye
Adı
Adınızı Soyadınız
Mehmet
Dns ip ayarlarından aşağıdaki sayıları girerseniz, youtube a asaksız gireblirsiniz. Sorun dns ayarlarnızda değilse belki de flash programınızı güncellemeniz gereklidir.
Dns'nin nasıl ayarlanacağını bilmiyorsanız, google'da "dns değiştirmek" v.b. şekilde aratırsanız, resimli anlatımlar var.

OpenDNS

* 208.67.222.222
* 208.67.220.220

Google

* 8.8.8.8
* 8.8.4.4

Dns ayarları yazmış olduğun gibi ama acılmıyor. Flas prohramından kastınız ne anlayamadım onu nasıl güncellerim. google için yazmış olduğunuz rakamlar ne için.Teşekkür ederim.

Surffishing

Daimi Üye
Adı
Erdal
Dns ayarları yazmış olduğun gibi ama acılmıyor. Flas prohramından kastınız ne anlayamadım onu nasıl güncellerim. google için yazmış olduğunuz rakamlar ne için.Teşekkür ederim.
Youtube girmeyi denediğinizde aldığınız mesajı yada ne olduğunu yazarsanız belki çözüm bılabiliriz..

TEKNOTURK

Daimi Üye
Google için yazdığım da google'ın dns hizmeti. OpenDNS'den memnunum ama arasıra, dns bağlantıları kurulamayınca telekomun dnslerini denemeden önce google'ı deniyorum ki telekom dns'lere gerek kalmasın.

"Flash player" eklentisini güncellemek de gerekebilir. İnternette gezinirken, sayfalardan video, animasyon v.b. görselleri oynatmak için gerekli olan bir yazılım. Normalde güncellemeler çıktıkça günceller kendini size sorarak ama bir ihtimal ondan olabilir diye yazdım.

Buradan sorunun ne olduğunu anlamak çok zo.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Sevgili arkadaşlar.
Beğensek te beğenmesek te bu site mahkeme kararıyla yasaklı.
Biz burada naapıyoruz? Yasaklı sitenin yasağını nasıl bertaraf ediyoruzu konuşuyoruz.
Bunu yapamayız. Kanunlara karşı gelemeyiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...