Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yurt içi Otel , Kıbrıs Turları , Kültür ve Yurt Dışı Turları ve Uçak Bileti

Melih

Daimi Üye
Adı
Melih
Sevgili Forum Üyeleri ,

Baliksevdam.com adına şimdi başka bir uygulama ile karşınızdayım. Mesleğimin turizm olmasından dolayı bildiğim bilgileri bölgesel ve otel anlamında sizlerle paylaşmayı , yardımcı olmayı , sağlıklı bir tatil geçirebilmeniz açısından sizlere bu konu başlığı adı altında yardımcı olacağım.

Aynı zamanda Balık sevdam ve Touristica seyahat acentesinin yapmış olduğu özel anlaşma sayesinde siz değerli forum üyelerine ekstra indirimler sağlayacağız.

Saygılarımla ,

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Geçen gün bir arkadaşımıza uçak bileti almak istedik onun için fiyat sormuştum, aradaki fark inanılmazdı.

Ondan sonra neden tüm üyelerimiz bundan yararlanmasın dedik ve bu başlığı açmasını istedim beni kırmadı.

Kesinlikle Melih'e sormanın faydalı olacağını düşünüyorum.

İlgin için teşekkür ederim Melih.

Erdem Koral

Daimi Üye
Adı
Erdem Koral AKKAYA
Foruma her zaman renk kattın teşekkür ederim kendi adıma.Şimdide ekonomik olarak bizlere yardımcı oluyorsun saol varol :)

senihcan

Daimi Üye
Adı
Senih Can Kardeş
Evet bu çok iyi oldu :D Artık karadeniz veya akdenizde organizasyon yapalımda ucuz uçak bileti kalacak yer şu bu derdi inşallah sayende bitecek Melih :harika:

guray.85

Aktif Üye
Adı
güray
bende bir turizmci olarak tebrık ederım:)

SEMSS

Aktif Üye
Adı
Bülent
Kan Grubu
O Rh Pozitif
güzel bir konu ve güzel bir düşünce
emeği geçen düşünen tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim
şuan için değil ama önümüzde ki yaz veya bahar sezonu için değerlendirmeye alacağım kesindir :)
Saygılarımla

YEKTA

Daimi Üye
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
aile olarak(yıllardan beri) her sene 15 günlük progromlar yapıyorum forumdan katılacak arkadaşlarım ile aile olarak15 günlük progroma yunanistan/italya 2 kişi derhal 1. sırayı rezerve ederim ayrıca paylaşım olarak teşekürler