Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zamanın Tanığı -1- flykutluc@2011

A.Bülent KUTLUCA

Aktif Üye
Adı
Adınızı Soyadınız
Selam Kutluca.
İkinci tesisin üstündeki ilk sergenden sonra asıl Anadolu alasının merası başlar.
Trafo7nun yakın çevresi de verimlidir ama çok kurcalanır.
Bir de orda alabalık cırcır böceği'ne (deliklerine azcık su dökerek çıkarabilirsin) dehşet ve günün her saatinde bindirir.
Sen uzman uçurtmacısın.
Bir cırcır böcüğü imitasyonu yapıver bi de onu dene.
Sevgiyle.
Sevgili Murat ,Sağol

Anadolu alasının beslenme alışkanlıkları konusunda yıllar önce Akademik bir çalışmaya iştirakte bulunmuştum ve Gryllidae Familyası Üyelerinin neredeyse tamamını tanıdım ailemde bitki ve böcek bilimi ile uğraşan birinin olması böcükleri iyi tanımama vesile oldu,,sanırım yakalayıp suya iade ettiğim 20 ye yakın anadolu alasının 3 veya 4 tanesini de benzeri imitasyonlarım ile yakaladım,,,

Ama her zaman daha fazla verimli olan bir imitasyon vardırr,,,bunuda gizli tutalım ;)sana söylerim

Sevgiyle

caberia

Daimi Üye
Adı
Mustafa ÖZCAN
tebrikler çok güzel bir paylaşım olmuş oranın doğası ise bir bambaşka insan hiç dönmek istemiyor sudaki o güzellikleri gördükçe her daim rastgele sevgiler...

caberia

Daimi Üye
Adı
Mustafa ÖZCAN
Selam Kutluca.
İkinci tesisin üstündeki ilk sergenden sonra asıl Anadolu alasının merası başlar.
Trafo7nun yakın çevresi de verimlidir ama çok kurcalanır.
Bir de orda alabalık cırcır böceği'ne (deliklerine azcık su dökerek çıkarabilirsin) dehşet ve günün her saatinde bindirir.
Sen uzman uçurtmacısın.
Bir cırcır böcüğü imitasyonu yapıver bi de onu dene.
Sevgiyle.
bende diyorum amca nerden hatırlıyorum burayı :)

Seddülbahir

Aktif Üye
Adı
Serdar Altınbilek
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ustaca bir anlatım, harika fotolar...
Geç gördüm ama tebrik etmeden de geçilmez ki bu rapor ;)

Ellerinize sağlık