Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zamansız levrek..

dronur1980

Üye
Adı
onur güngor
Gece saat 22.00
Çocuklar uyudu.. Hanımla göz göze geldik.. Öğretmen olan eşimden eyvallah alıp yola çıktım.. Meraya varınca yoldaşları gördüm.. Akşam suyu geceye karışmış.. Rast gele dedim daldım meraya yandan yandan.. Yoldaşlar sudan çıkarken onların yerine yanaştım.. Biliyorum, o noktadan fenerin sağına doğru at... Avlakta bilgiler kulağımda.. Onurum dedim acaba gerçek mi bu bilgi..
İlk atışım... Sahtem ay tepede olduğu için paşaları korkutmamak için siyah sırtlı riverim.. Arkadan yoldaşlar çıkmadan bir paşa asıldı oltama.. Onur dedim kapitalizm mi, sosyalizm mi? Yavaş sarsam kaçacak kankam.. Balığın geldiğini gören yoldaşlar geri geldi.. Ben fenerin sağından uzaklaştım.. Avlağa ilk gelenler onlar.. Yerlerini almak ayıp olur dedim.. Sosyalleştik ama tek paşa ile eve döndüm.. Evlatlarıma ellerimle pişirdim..
Av dostlarıma rast gele..

Ekli dosyalar

compressa

Üye
bunu bulamayanlar da var paşam bereketli olsun inşallah :)

helaldılı

Daimi Üye
Adı
adem demirtaş
Kan Grubu
O Rh Negatif
Tebrikler; sosyalizm,kapitalizm darbeyi yapan yine paşa olmuş.Darbelerin devamını dilerim.

Cüneyt Hoca

Daimi Üye
Adı
Cüneyt YILMAZ
Afiyet olsun.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler Onur
Güzel av olmuş.
Her zaman rastgelsin

sabora

Daimi Üye
Adı
Sabahattin BORA
Tebrikler, her daim rast gelsin. Afiyet olsun. Paşa hangi saatlerde geldi acaba hatırlıyor musunuz. Anladığım kadarı ile sabah yada akşam suyu değilde gece yarısı gibi.

dronur1980

Üye
Adı
onur güngor
Çok teşekkür ederim.. Saat 22,15 gibiydi.. Valla saat 00 civarıda balık aldığım oldu. Ama merada balık olmazsa ne akşam ne gece balık tutamayız..