Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zayıflayamıyorum diye balıkta giyecek birşey bulamıyorum:(

fishlover

Aktif Üye
Sevgili büyüklerim arkadaşlarım, başlıktan anlayacağınız üzere 125 kg yum. Bu nedenle kendime termal atlet , balıkta giyebilecegim alt üst takım bulamıyorum. Bana geniş beden , kalite li balıkta giyebilecegim elbise tavsiye edebilirseniz sevinirim . İçinizden zayıfla diyenler vardır ama en azından zayıflayıncaya dek şu kardeşinizde balığa uygun giyinmesinmi:)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

senihcan

Daimi Üye
Adı
Senih Can Kardeş
Hocam bende sizin kilolarınızdayım. Benim giydiğim kış için olan kıyafetler outdoor mağazalarından aldıklarım. Zamanında dağcılık için aldığım şeyleri giyiyorum. Termal içliklerde büyük beden genelde pahalı markalarda var northfacee giderseniz üstüne olacak termal içlik bulursunuz daha ucuz metodu ise yün içlik her bedene var. altıma genelde içi polarlı su geçirmez pantolon giyoyorum. Zamanında regatta marka almıştım içi polarlı -15 derecede dağda giydiğim olmuştu balıkta da onu kullanıyorum . İçlik üstüne herhangi bir polar kıyafet giyiyorum . Onun üstüne su geçirmez teknik dağ montum var. Oda hannah marka ama şuanki fiyatları 700 tl civarı . Outdoor mağazalarına giderseniz %90 ihtimal büyük beden uyacak her türlü kıyafet vardır. Bunun dışında bulamam diye korktuğum boy tulumu olayı vardı. Onuda ince çizgiden buldum . Ama yine neoplan ve pahalı bir üründü. 46 numara boy tulumu bana oldu sizede eminimki olur. Benimde boyum 1.77 kilo 125.

fishlover

Aktif Üye
Hocam bende sizin kilolarınızdayım. Benim giydiğim kış için olan kıyafetler outdoor mağazalarından aldıklarım. Zamanında dağcılık için aldığım şeyleri giyiyorum. Termal içliklerde büyük beden genelde pahalı markalarda var northfacee giderseniz üstüne olacak termal içlik bulursunuz daha ucuz metodu ise yün içlik her bedene var. altıma genelde içi polarlı su geçirmez pantolon giyoyorum. Zamanında regatta marka almıştım içi polarlı -15 derecede dağda giydiğim olmuştu balıkta da onu kullanıyorum . İçlik üstüne herhangi bir polar kıyafet giyiyorum . Onun üstüne su geçirmez teknik dağ montum var. Oda hannah marka ama şuanki fiyatları 700 tl civarı . Outdoor mağazalarına giderseniz %90 ihtimal büyük beden uyacak her türlü kıyafet vardır. Bunun dışında bulamam diye korktuğum boy tulumu olayı vardı. Onuda ince çizgiden buldum . Ama yine neoplan ve pahalı bir üründü. 46 numara boy tulumu bana oldu sizede eminimki olur. Benimde boyum 1.77 kilo 125.

Senihcan bey, verdiginiz değerli bilgiler için teşekkür ederim. Malesef normal giyimde olduğu gibi biz kiloluların giyim için keseyi açması zart. Bu giyim firmaları fakirlerinde göbekli olabilecegini anlamaları için ne yapmamız gerek bilemiyorum :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Ucuz ürünlerin çoğu kozmetik.
Üşütmesin, terletmesin, sıcak tutsun istediğimiz herşey ayakkabıdan kabana kadar pahalı.
Ekonomik çözümler de yok değil. Yün içlikler, yün çoraplar, gerçek keçe yelekler vs vs. Teknik kıyafetler daha hafif ve konforlu. Ekonomik versiyonlarda maalesef hantal ve eğer ıslanırsa zor kuruyan şeyler.
İşin açıkçası deyimi mazur görün "ne ka ekmek o ka köfte".