Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Aragonit kullanıcısının son içeriği

 1. A

  Yeni tekne için önerileriniz..

  Merhaba marinboat a baktınız mı? Bende 4.50 deluxe modeli var. Ancak henüz bir kere kullanabildim o da fırtına vardı sadece marina içinde.
 2. A

  İSATEK Fiber hakkında Genel Yorum

  Merhaba Marinboat firmasına baktınız mı? Ben 4.50 modelinden aldım ancak şu anda yorum yapamam çünkü 1 kez kullanabildim. Onda da fırtına olduğu için barınak içinde yuvarlak çizdim hep sürüş tecrübesi için.
 3. A

  En iyi hava tahmin sitesi veya programı?

  Merhaba yazları geyiklide oluyormusunuz? Balık tutma konusunda sizin tecrübelerinizden faydalanmak isterim ben yeni başladım bilgim yok pek bu konularda.
 4. A

  Bitirme projem için siz balık sevdalılarından destek bekliyorum!!!

  Merhaba kardeşim fikir vermesi açısından aşağıdaki videoya bakabilirsin. Marine Kart Tekne
 5. A

  Bu Olta takımı ile neler tutabilirim.

  Cevap için teşekkürler. Hoş buldum. Peki ne önerirsiniz? Daha hiç kullanmadım gidip mağazaya başka bir ürünle değişim yapabilirim.
 6. A

  Bu Olta takımı ile neler tutabilirim.

  Merhaba Arkadaşlar Bu hobiye ve denizciliğe yeni başladım. Teknem 4.50 boyunda Çanakkale' de balık tutacağım. Başlangıç için aşağıdaki oltayı yorumlara bakarak aldım. Ancak çevremde balık tutmayı bilen kimse yok maalesef. Bu olta ile neler tutabilirim, verdiğiniz bilgilere göre takım...