Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

namre
Tepkime puanı
259

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Onu bilmiyorum rica etsem numarayı paylaşabilir misiniz? Benim numaram 0536 229 5254
  "Bursa Balık Avı Paylaşım" grubundan bahsediyorsanız, geçenlerde katıldım. Tekrar teşekkürler.
  namre
  namre
  O grupta ben de varım. :) Bursa lrf olarak ayrı bir grup var ve lrf olduğu için oraya da gelip paylaşımları takip edebilirsiniz. Bazı arkadaşlar her iki gruptada varlar ve aynı şeyi paylaşıyorlar.
  teşekkürler yanıtınız için kısmetimize artık :)
  namre
  namre
  Rica ederim. Keşke yeterince tecrübem olsada daha fazla yardımcı olabilsem. WhatsApp grubu var Bursa lrf için. Paylaşımlar yapılıyor. Oraya gelebilirsin.
  Merhaba Erman Bey,
  Bende bursada yaşıyorum yeni başladım LRF tutkusuna. Geçen hafta kurşunlu limana gitmiştim. Sizler nerelere gidiyorsunuz? Aslen bursalı değilim bu sebeple bursa kıyıları hakkında pek bilgim yok. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  namre
  namre
  Aslen ben de Bursalı değilim ve kumla harici bir yere gitmedim şimdiye kadar. Orası da pek verimli bir yer değil özellikle LRF için. Herkes şeytan oltası yapıyor. Ben 1 mırmır aldım yanımdakiler elle 2-3 tane. Kurşunlu daha verimli diye biliyorum. Paylaşım yapan arkadaşları takipe devam ederseniz daha iyi olacaktır, hem sizin için hem benim için :) Henüz tavsiyede bulunacak kadar iyi değilimde.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…