Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Rasan1716 kullanıcısının son içeriği

 1. R

  Carolina rig

  Baby wormda aksiyona gerek var mı?Sıyırtma arkası silikonda misina feci dolanıyordu sıyırtma kurşunun teline.Galiba aksiyon verdiğim için dolanıyordu veya misina çok uzun geliyordu 2-2,5 kulaç.Bu arada çanakkalede yaşıyorum
 2. R

  Carolina rig

  Peki kurşundan sonraki misina kalınlığı ne olmali ve silikon ne önerirsiniz.Bende 0.25 mm florokarbon kaplamalı misina var olur mu?
 3. R

  Carolina rig

  Bu sistemlerin farkları ne onu anlayamaďım zaten amaçlarının ne olduğunu.Sıyırtma arkası,carolina rig,bombardo arkası.
 4. R

  Carolina rig

  10-30 kamışım var.Bu yüzden silikon kullanabilmek için carolina rig yöntemini denemek istiyorum.Klipsi 10 gram ve üzeri çift fırdöndülü kurşuna takıp kurşunun arkasına da 1-1.5 metre misina ardından 8 numara iğne ve silikon takacağım.Daha önce sıyırtma kurşun ile denemiştim ama neredeyse her...
 5. R

  Sıyırtma kurşun-çift fırdöndülü kurşun farkı

  Sizin önerileriniz var mıdır?Istavrit ve kolyoz için.Çapari iş yapmıyor.Silikon veya jig.
 6. R

  Sıyırtma kurşun-çift fırdöndülü kurşun farkı

  Baby jig kullanıyorum ama tek tük geliyor.Istavrit gece kıyıya yaklaşıyor herhalde.Gece de jig çalışmıyor.Gece iş yapan jig var mı bildiğiniz?Bende jigpro'nun mavi beyaz zebra glowu var 12 gram.
 7. R

  Sıyırtma kurşun-çift fırdöndülü kurşun farkı

  Bende 10-30 atarlı spin kamış var.Kücük silikon kurtcuklarla istavrit,kolyoz vb. Avlamak istiyorum.Onun için de kurşun arkası gibi yöntemler bakıyorum.Jighead taksam hafif kalıyor spin kamışla göre.Var mıdır aklınızda iş yapan yöntemler?
 8. R

  Sıyırtma kurşun-çift fırdöndülü kurşun farkı

  Ben sıyırtma kurşunu alt ve üstünde klipsle birlikte kullandım misina sürekli tele dolandi ve misina sürekli karışıyordu kuş gözleri oluşuyordu.Klipssiz ve fırdöndüsüz deneyeceğim şimdi misinayı direkt siyirtmaya baglayacagim problem çözülür herhalde.Bir de kurşundan sonraki beden 2 kulaç civarı...
 9. R

  Sıyırtma kurşun-çift fırdöndülü kurşun farkı

  Sıyırtma ve çift fırdöndülü kurşun arasındaki fark nedir kullanım alanları açısından.Bana amaç olarak bir farkı yok gibi geliyor.
 10. R

  Kurşun arkası silikon

  Sıyırtma kurşun arkası olur mu
 11. R

  Kurşun arkası silikon

  Elimde10-30 atarlı spin kamışım var ve 5 cm lik ince küçük sahte kurtçuk var.Bu silikonu nasıl kullanabilirim.Kurşun arkası düşünüyorum.Silikona jighead değil de normal iğne takacağım.Eğer bu şekilde uygunsa iğneyi jighead takar gibi mi takmalıyım ve nasıl aksiyon vermeliyim?Önerileriniz nelerdir?
 12. R

  Silikon yem

  Gece istavrit avında kullanabileceğim,jighead'e değil de iiğneye takabileceğim etkili bir silikon veya silikon kurt önerir misiniz?
 13. R

  Sahteyle istavrit avı

  Hangi silikonu ve kaç numara iğne önerirsiniz ve düz sarımla mı?
 14. R

  Sahteyle istavrit avı

  Bu kurtları jigheadle kullanmak gerekmiyor mu dipten sektire sektire.Yoksa normal sarımda da kurşun arkası iş yapıyor mu.Bende kendo karides kokulu kurtçuk var bu sistemde iş yapar mı acaba
 15. R

  Sahteyle istavrit avı

  Merhabalar.10-30 atarlı spin kamışım var.Silikon veya herhangi bir sahte veya bir kombinasyon önerebilir misiniz gece istavrit avı için.Çok verimli yöntemler var.Bunları bilenler var mıdır?