Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

şebboy kullanıcısının son içeriği

 1. Ş

  amatör denizcilik belgesi olmayana 2500tl ceza

  site yöneticilerinden net ve kesin ilgili kanun maddelerini gösterir bilgilendirme bekliyoruz. saygılarımla.
 2. Ş

  Hedefimde ki Balık Avı..! Off Shore Popping Orkinos Avı

  İnşallah neden olmasın biz bu avı gökova da çatı koyundan çıkıp kocadağa doğru bir saat gidip yaparız biraz uzak ve tehlikeli kıyılardır fakat iri bir trofe denk geldiğinde giriğiniz riski unutturur kuzeyli rüzgarlarda gerçekten tehlikelidir saklanacağınızbir yer yoktur.
 3. Ş

  Yeni bir dolandırıcılık yöntemi mi?

  Su anda bir ay tarih farki olan ayni resimler farkli isim il ve adresler olan ilanlar var aman dikkat.
 4. Ş

  SELİMPAŞADA PALAMUT AVI 19.08.2013

  Harika av olmuş merak ettim at çek mi yoksa sırtı mı yaptınız.
 5. Ş

  Trofe TRANÇA (12 Nisan)

  Yanlış birşey mi sordum cevap gelmiyor?
 6. Ş

  Trofe TRANÇA (12 Nisan)

  yeni tekneye hayırlı bir başlangıç olmuş sansın daim olsun dip sırtısı mı jig mi belirtmemişsin kaptan ? ben mi fark etmedim yoksa.
 7. Ş

  sonunda fırın tepsisinde

  evet Orhancım Marmaris'de yaşayan biri olarak bende hikayeyi çok merak ediyorum.:))
 8. Ş

  Yeni bir dolandırıcılık yöntemi mi?

  Evet arkadaşlar bunların hepsi dolandırıcı .Çok zengin , ihtiyacı olmayan iş adamı havasında konuşuyorlar,bulundukları semte yakın bir yerden aradığınızı , gelip hemen alabileceğinizi söylediğinizde , acil işleri olduğunu şu an görüşemeyeceklerini söylüyorlar sizi kaporaya yönlendirmeye...
 9. Ş

  Yeni Takımım ve İlk Trofesi

  Selamlar şansınız daim olsun.Yanlız benim merak ettiğim bişey var bu balık denizdenmi çıktı yoksa tatlı sudanmı?Denizdense gökkuşağı alanın denizde ne işi var?
 10. Ş

  Levrek Avı / 28 Aralık 2011

  Daha iyileri rastgelsin inşallah ,birazda yöntemlerinizi anlatsaydınız daha keyfli olurdu sanırım...Rastgele.
 11. Ş

  TROFE HARIKA SAZAN

  Tebrikler böyle sazanlar artık az çıkıyor. Manavgattan mı çıktı?
 12. Ş

  burunova bassing team/ marmaris

  Herşey harika olmuş gerçekten kamp yapmak çok keyifli.Sadece ateşiniz beni korkuttu malum ters bir rüzgarda uçuşan bir kıvılcım güzelim amazon koyunu kül edebilir hatta koyun dibindeki kampa kadar ulaşıp insanlarıda zor durumda bırakabilirdi.(eminim çok dikkatlisinizdir fakat bizim buralarda...
 13. Ş

  Oltama gelen çeşitli balıklar. Çanakkale-Sivrice

  Orhan ağabey herkese nasip olmayacak resimler.Sana birşey sormak istiyorum? Melanurlar gördüğüm kadarıyla çapariyle tutulmuşlar o avın hikayesinden bahsedermisin , malzeme ve yöntemi çok merak ettim , şansının daim olması dileğiyle .Teşekkürler.
 14. Ş

  Yönetmelikler..Tebliğler..Yasalar..

  Arkadaşlar benim site yöneticilerimize naçizane bir önerim olacak ne zaman yasalarla tebliğ veya yönetmeliklerle ilgili bir işim olsa internetten bilgi araştırdığım zaman güncel olan bilgilerden kat kat fazla, geçerliğini yitirmiş ve bizi yanlış yönlendiren bilgilere ulaşıyorum . Hemen hiçbir...
 15. Ş

  eylül tekne avı

  Bencede , keşke bıraksaydın. Bazı arkadaşlar derinden gelen balığın suya batamadığını söylüyorlar doğrudur fakat daha öncede yazmıştım bir toplu iğne ile hava keselerine bir delik açıp rahatça batacak hale getirilebiliyorlar.