Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

14-15 Haziran 2014 Cumartesi-Pazar Turna Perch Organizasyonu

Mert Yılmaz

Daimi Üye
Adı
Mert Yılmaz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Arkadaşlar Merhaba;

Selahattin kardeşimin askerden dönüşünü bekleyerek hem dönüşünü kutlamak,hem balığa hasretini dindirmek, tüm dostlarımızı bir araya getirmek onlarlada hasret gidermek yeni dostlar edinmek amacı ile planladığımız yeni bir organizasyona daha hazırlık heyacanını bu konu ile başlatıyorum.:harika:

Heyecanı arttırmak için bir sponsor bulabilirsem hediyeli ve zevkli bir yarışma havasına da sokabiliriz organizasyonumuzu.Araştırıyorum.

14-15 Haziran 2014 Cumartesi-Pazar tarihleri arasında Turna ve Perch avlayabileceğimiz Kandıra / Kocakaymaz göletinde konaklamalı av organizasynumuza katılmak isteyen tüm arkadaşlar bu konu üzerinden katılımlarınızı bana bildirirseniz sevinirim.14 Haziran Cumartesi ogleden sonra gibi yola cikilacak,Çadır kurarak konaklayacağız. :harika: Umarım bol balıklı,mangallı ve eğlenceli bir organizasyona daha imza atarız :harika: .İmzamda telefonum var diğer bir telefonumda 0549 774 72 86.Konaklama ihtiyaçlarımızı aşağıda belirttim.Balık avı için yanınızda Turna sahteleri ve 3-4 numara mepsler bulundurmanızda fayda var.Bu gölet bizim özel avlağımızdı balıklı bir organizasyon olması açısından burayı tercih ettik.Canlı yem olayı için araştırıp ayrıca sizlere bilgi vereceğim.Avlağın Google maps linki aşağıda.Kısaca tarif gerekirse,İzmit'ten Kandıra istikametine devam ediyorsunuz,Cezaevini geçtikten sonra Kocakaymaz köyü kenarında solda göleti göreceksiniz.
Tüm dostları bekliyoruz.

https://www.google.com/maps/dir/İzm...5eb3e88eee3ec6e!2m2!1d30.1025391!2d40.9529704

Çadır v.s olmayan arkadaşların dikkatine;

https://www.baliksevdam.com/forum/23-mayis-bim-kamp-sandalyesi-ve-otomatik-cadir-13904.html

İHTİYAÇLAR
Çadır
Işıldak –lux
Uyku tulumu yada battaniye
Akşam yemeği için , yiyecek ve içecek-ertesi sabah için kahvaltılık malzemeler
Mangal
Semaver
Mangal kömürü
Ateş yakmak için odun
Piknik masası
Şemsiye
Canlı yem saklamak için sepet
İçme suyu bol miktarda
Hazır çorba v.s

KATILIMCILAR

1.Mert Yılmaz
2.Sebahattin Bora(Sabora)
3.Selahattin(Faciano)
4.Hamdi(Admim)
5.Çağatay
6.Engin(Mulgogi)
7.Tolga
8.Mustafa(Haktan)
9.Önder
10.Mustafa(Hunter)
11.Umut (Shark Hunter Fishing Team )
12.Onur (Shark Hunter Fishing Team )
13.Aytaç
14.Faruk Usta
15.Aytaç(Arkadaşı :ENES SAVE)
16.Aytaç(Arkadaşı:KUBİLAY EMİROĞLU)
17.Deniz(Fishlover)
18.Senol(Onder'in arkadasi)
19.Sinan(Horasanlı)
20.Mert Özer
21.Cengiz Coşkun
22.Mert Ozer (misafiri)
23.Kamil(Kamilvariser)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Tolga

Daimi Üye
Adı
Tolga Özgür
Kesin olmamakla birlikte bende varım.

onder

Daimi Üye
Adı
Önder Çapa
Ben de gelebilirim sanırım.

senihcan

Daimi Üye
Adı
Senih Can Kardeş
4 aydır memlekete gitmiyorum gidesim tuttu bilet aldım tamda o tarihe organizasyon :( Burada olsam kaçırmazdım herkese şimdiden iyi eğlenceler ve bol balıklar. Selahattin tekrar hoşgeldin abi :)

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
4 aydır memlekete gitmiyorum gidesim tuttu bilet aldım tamda o tarihe organizasyon :( Burada olsam kaçırmazdım herkese şimdiden iyi eğlenceler ve bol balıklar. Selahattin tekrar hoşgeldin abi :)

Hoşbulduk cnm :)

kamilvariser

Aktif Üye
Kısmetse bende katilacagim. Ama suanda kesin birsey diyemiyorum sonradan acil bi durum olur gelemezsem sizlere ayip olmasin. Merak ettigim konu orada kiyidan mi avlanacagiz ?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi