Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

2011 Alacatifishing yarişmasına katılan varmı?

Zaptinamumkun

Aktif Üye
Adı
ozan argun
her kasım ayının ilk haftası düzenlenen alacati fishing turnuvası bu sene ekim başına alınması yaramış gibi görünüyor şimdiden katılan tekne miktarı 60 a ulaştı gecen sene yakala bırak ödünü almışdık inşallah bu sene 1 olmak icin yine savaşıcaz forumdanda katılacak olan kiş varmı diye merak ettim varsada hepsine bol şanslar... RASGELE

Alaçatı Fishing

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
üstad umarım ki yine siz kazanırsınız :D

Zaptinamumkun

Aktif Üye
Adı
ozan argun
Tesekkurler seref kardeşim inanki bu işin %80i şans 20 si de bilgi inşallah diyelim....

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Şimdiden başarılar dilerim

oktay16

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Oktay GEZEK
Başarılar dilerim,Bol Şans......

Zaptinamumkun

Aktif Üye
Adı
ozan argun
yok abi yüzde 80 bilgi yüzde 20 de kımet diyelim şans yok :D
Sevgili şeref dün sen bunu yazarken ben orkinoslarla cebelleştim durdum gecen hafta gördüğüm ve içlerine bir çıkrıkla 5 dakika sadece girebildiğim devasal sürünün yine oralarda olabileceğini düşündüğüm icin havayı yakalar yakalamz sabah 5 de yola cıktım yolda canlı yem alırım diye mola verdim ama şans mı dersin salaklıkmı alet kutusu yem torbasını (uskumru sulunes) arabada unutmuşum allahdan teknede 3 adet sahte rapala ve orkinos icin sahte vardıda yola devam edebildim birde tekne belgesi ve amat. den. belgesinide unutunca tuz biber neyse sahil güvenliği aradım halletim gecen hafta gördüğüm yere geldiğimde 1 - 2 saat sonra bu sefer çok büyükleri göremedim ama bir sürü ile karşılaştım 1 bucuk saat altlarından girdim üstünden cıktım ama olmıyınca olmuyor belki canlı yem alabilmiş olsaydım olurdu bu 2.ci bunları kacırışım imsallah 3 diyelim son olur :cool: sürünün Videosun http://vimeo.com/28447452

Moderatör tarafında düzenlendi:
Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Sevgili şeref dün sen bunu yazarken ben orkinoslarla cebelleştim durdum gecen hafta gördüğüm ve içlerine bir çıkrıkla 5 dakika sadece girebildiğim devasal sürünün yine oralarda olabileceğini düşündüğüm icin havayı yakalar yakalamz sabah 5 de yola cıktım yolda canlı yem alırım diye mola verdim ama şans mı dersin salaklıkmı alet kutusu yem torbasını (uskumru sulunes) arabada unutmuşum allahdan teknede 3 adet sahte rapala ve orkinos icin sahte vardıda yola devam edebildim birde tekne belgesi ve amat. den. belgesinide unutunca tuz biber neyse sahil güvenliği aradım halletim gecen hafta gördüğüm yere geldiğimde 1 - 2 saat sonra bu sefer çok büyükleri göremedim ama bir sürü ile karşılaştım 1 bucuk saat altlarından girdim üstünden cıktım ama olmıyınca olmuyor belki canlı yem alabilmiş olsaydım olurdu bu 2.ci bunları kacırışım imsallah 3 diyelim son olur :cool: sürünün Videosun Orkinos Sürü on Vimeo
buda beni haklı çıkartıyor abi şans yok balık var yem önemli değil yemleniyorlar nticede ne bulsalar yiyecekler ama senin kısmetin yok bahanesi çok :D inşallah 3 de 3 yaparsın balıkları da bir rahatlarsın :D ama iyiymiş sürü ben olsam mutlaka alırdım hele hamdi abi :D