Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

21 MAYIS AVIM

Arcan

Aktif Üye
Adı
Arcan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Herkese Merhabalar
20 Mayıs akşamı meramıza doğru yola çıktık. Gece yarısı avlağımıza gelip çadırı kurduk. Semaverde demlenen çayın ve baş ucumuzda yanan ateşin çıtırtıları eşliğinde sabahı bekledik. Sabahın ilk ışıklarıyla kahvaltımızı yapıp başladık at-çek yapmaya. Hava muhalefetine rağmen eğlenceli bir av gününü akşam üstü noktalayıp dönüş yoluna geçtik. Toplamda 30'un üstünde perch yakaladık. Arkadaşlarımdan biri tadını çok merak ettiği için 2 adet tavalık balık alıkonuldu. Diğer balıklar suya iade edildi. Ben yine lrf takımımla av yaptım ve çok zevk aldım. Sizlerle bu güzel av günümüzle ilgili birkaç fotoğraf ve video paylaşmak istedim. Hepinize rast gele.

IMG_1334.JPG

IMG_1360.JPG

IMG_1364.JPG

IMG_1365.JPG

IMG_1366.JPG

Buda yakalama anlarımdan birinin videosu;

Mustafa BİLGE

Aktif Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
maşallah güzel av olmuş elinize sağlık... perch in tadı güzeldir. derisini yüzüp, güzelce floto sunu çıkartıp bol un kızgın yağda ... üff .. :) Rastgele...

B

BS Okuru

Misafir
Tebrikler abi.. Mübarek Ramazan ayı geldi gidemedim bi türlü samaverli balık avına İnşallah bayramdan sonra gidecem bende.. :) Rastgelsin..

YaşaR

Moderatör
Yönetici
Gold Üye
Adı
YaşaR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Avlağınız çok güzelmiş, özledik doğaya çıkmayı. Tebrikler ;)

Hako

Aktif Üye
Adı
Hakan
Ben de bu raporu bekliyordum :) geçen hafta çıksak mı balığa, çıkmasak mı! Arcan kardeşimiz ne yaptı çıktı mı? çıkmadı mı? gitsemiydik gitmesemiydik hava da kötü derkeeen gitmedikk ve görüyorum ki yanlış yaptıkk :( şimdi Ramazan da girdi araya artık 1 ay gene gidemem gibi :(
Tebrik ederim çok güzel bir av olmuşş. daha nice güzel avlarınız-anılarınız olsun inşallah :D

Mustafa H.

Üye
Adı
M.H.
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Oh miss . Tebrikler ...