Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

23 Kasım Cumartesi Aft Vs. Cft

Timsah

Aktif Üye
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Herkese simdiden bol şanslar Sana güveniyoruz timsah senihcan timsah perşembe Aksamı ayarlayın kendinizi işimiz var

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
muammer abi her zaman yanındayım guvenını bosa cıkartmamaya elimden geldigince gayret edecegimden emin olabilirsin :))

sabora

Daimi Üye
Adı
Sabahattin BORA
abim valla kalemim cok kotu hem mera kesfinde bulunduk istiyen herkese yardımcı olabilicegimizi herkes biliyor yani..
spin atmayı sallamayı ve rapalaları ogrendım ( muammer abim murat abim senih kardesim zafer abim sizlerden ogrendım tesekkuru ayrıca bır borc bilirim ) o da sans a bala ufak 2 balık geldi sımdı olmazki eğitim idi sadece bu oyle hani gövde gosterisi fln da degil kimse yanlıs anlamasın bi sonraki canakkale avı ıcın yerlerımız ve yemlerımız belli oldu o zaman resımlı ve ayrıntılı anlatım muhakkak olucaktır herkese sevgiler saygılar
Raporsuz levrek avı olmaz ama, olsun bakalım neyse. Biz de öyle kuru kuruya tebrik edelim buradan. (TEBRİKLER:D) Yalnız Melih korksun senden. Deneme diye çıktığın avda iki levrek alıyorsan, bilmiyorum dediğin lüfer avında ne yaparsın tahmin bile edemiyorum....:D

senihcan

Daimi Üye
Adı
Senih Can Kardeş
Raporsuz levrek avı olmaz ama, olsun bakalım neyse. Biz de öyle kuru kuruya tebrik edelim buradan. (TEBRİKLER:D) Yalnız Melih korksun senden. Deneme diye çıktığın avda iki levrek alıyorsan, bilmiyorum dediğin lüfer avında ne yaparsın tahmin bile edemiyorum....:D
Abi 5 kişi gittik kardeşim İzzet 2 levrek aldı biz alamadık :D

Melih

Daimi Üye
Adı
Melih
Abi bizim takim sağlam :)

ben takimima güveniyorum :) Erdem ve Hüseyin var cumartesi günkü müsabakada :)

yersel907

Aktif Üye
Adı
muammer yersel
Timsah ım senin bizle olman yeter güven sana sonsuz güzel muhabbeti bitmek tükenmek bilmeyen Azmin senihcan la beraber be verdiginiz neşe ogrenmeye olan Azmin ız murat abini de benide mutlu eden şeyler sagol kardeşim

Melih

Daimi Üye
Adı
Melih
çok sert hareketler Bunlar Ataşehir fishing team :) Anlayana :D:D

yersel907

Aktif Üye
Adı
muammer yersel
Muhatap almıyoruz farkındaysanız arkadaşlar bakın hala arkadaşlar diyorum. Senin yakaladı gin balıkları gördük Üsame Tebrikler ettik daha ne istiyon

Melih

Daimi Üye
Adı
Melih
Susup cumartesi gününü bekleyeceksin arkadasim :)))