Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

27ARALIK 2010 SON AVIM.

lüferoski

Daimi Üye
Adı
sedat dalcı
Çok bereketli bir av yapmışsınız,ellerinize kollarınıza sağlık.
teşekkür ederim umarım sizde denk gelir.

Tebrikler,kaç saat avlandın?
sabah 8de başladım 3te bitirdim ama arada mecburen molalar oldu trafik araçlarımızı çekmeye kalktı parktan onla baya bi ugraştık.

Maşallah. Çok güzel av olmuş.
teşekkür ederim yeni yılda sizde güzel avlar dilerim.

teşekkür ederim .

Tebrikler Sedat.
Bereketli ve afiyet olsun.
sağol bahadır abim yeni yılda bol ve bereketli avlardilerim abi.

Tebrikler Sedat. Güzel balık almışsın. Afiyet olsun. RAsgele.
sağol ozan abicim saygılar.

yerimhamsiyi

Yeni Üye
Adı
bahadır ayyıldız
azminden ve avından ötürü tebrik ediyorum.. bravo arkadasım..

BAYBORA

Daimi Üye
Adı
Murat
Tebrikler Sedat;
4.40 ve 150 gr ile çalıştığın düşünülürse(+boğaz akıntısı) kolunu hissetmemen normal.Ama netice çok güzel.Keşke birazda ekipman bilgisi verseydin.

lüferoski

Daimi Üye
Adı
sedat dalcı
Tebrikler Sedat;
4.40 ve 150 gr ile çalıştığın düşünülürse(+boğaz akıntısı) kolunu hissetmemen normal.Ama netice çok güzel.Keşke birazda ekipman bilgisi verseydin.
sevgili abicim ekipman hep aynı isim ve marka yazmamı istiyosan ben buna karşıyım haksız rekabet aluyo reklam reklamdır mantıgı. ama senin için konuyu açayım .
4.40. 180 gr atarlı bir kamış kulandım .
sahte olarak her rengi denedim ve çogunda başarılı oldum balık sahteye atlıyodu ama önemli olan balıgın oldugu yere düşürmek buda demek oluyoki en az 90 metre atmak demek hadi attık diyelim kurşunu kimseye takmadan attıgımız yerde rapalaya reaksyonu vermek çok önemli çünki inanki abi balıgı 90 metrelerde aldın aldın yoksa boş çekmek zor geliyo insana eee 150 gr her attışta dahada agırlaşıyo haliyle. balık dün yemliye hiç bakmadı yan taraftaki arkadaşlara baktıgımda bunu gördüm dün kayda deger balık vardı işi çözenler balıgını aldı çözemeyenlerde bol bol taktı insanları gerdi umarım aça bilmişimdir konuyu saygılar abim.

m1976k

Aktif Üye
Adı
murat keleş
maşallah kırmışsın balığı boğazda sarıkanat bırakmamışsın afiyet olsun...

Ossy

Yeni Üye
Adı
Cihan C.
Boğazda Balık Kalmamış Gırgırlar boş dönüyormuş arkadaş hepsini tutmuş maşallah...

Avların daim olsun bilader..

lüferoski

Daimi Üye
Adı
sedat dalcı
Götür bakalım :) senin mekanın balığı biraz ufakcaymış adet olarak benden fazla almışsın ama boyut olarak benımkiler bayağı iri.:) Harun Bey'de oradaymış oraya kamp kurdu ziyaret edemedik bir türlü. Devamını dilerim.. Afiyet olsunn.
sevgili kardeşim benim balıklar evet senınkılerden küçük ama daha tazeydi :D:D:D bu arada harun abiyi bende gördügüm için çok mutlu oldum bana bide şok bedeni yaptı sağolsun .

Keyifli bir av olmuş.Afiyet olsun..
teşekkürler dostum.

Boğazda Balık Kalmamış Gırgırlar boş dönüyormuş arkadaş hepsini tutmuş maşallah...
sağol dostum :D:D

Avların daim olsun bilader..
sağolun teşekkür ederim.

maşallah kırmışsın balığı boğazda sarıkanat bırakmamışsın afiyet olsun...
haftada 1 kere balıga çıkıyom onuda çok görmeyin yaowww:D:D