Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

3 parça kamış tavsiyesi

maximus14

Yeni Üye
Merhaba

Kıyıdan turna,levrek ve alabalık için 3 parçalı (270-300 cm)başarılı bir kamış araştırıyorum.3 parça istememdeli gaye arabaya rahat sığmasıdır.2 parçalıyı taşımada sıkıntı yaşadım.benim bulabildiğim SAVAGE GEAR PARABELLUM 289 CM 10-34 GR. Bu modeli kullanan arkadaşların yorumlarına ihtiyacım var.başka modelleride düşünebilirim mesela shimanoda 3 parça bulamadım.

Kamış seçiminden sonra makineyede bakacağım. Oda shimanodan 3000 ' lik bir model olacak muhtemelen.aklımdan ve gönülden geçen tabiki Stella 3000 Fe:) ama fiyat performans olarak uygun bulabilirsem Stradic 3000 CI4 yukarıdaki kamışa gider gibi geliyor.

Yorumlarınızı bekliyorum.

Tşk

çinekolog

Daimi Üye
Adı
Gökhan ATEŞ
Merhabalar göz attığınız kamış üst seviye bir kamış fakat birde fladen maximus total fleks var onada bulabilirseniz bi göz atın hedef turnaysa...

Makine konusunda bir arkadaşımda vardı 2013 stella 4000xg satıcağım diyordu ama şimdiki durumu bilmiyorum ilgilenirseniz sorarım...

maximus14

Yeni Üye
Merhabalar göz attığınız kamış üst seviye bir kamış fakat birde fladen maximus total fleks var onada bulabilirseniz bi göz atın hedef turnaysa...

Makine konusunda bir arkadaşımda vardı 2013 stella 4000xg satıcağım diyordu ama şimdiki durumu bilmiyorum ilgilenirseniz sorarım...
Merhaba hedef arabada tek kamış taşımak.turna,levrek,alabalık hepsinede atmak.diğer tavsiye edilen modellerede bakacağım. Stella 4000 kafa büyük gelir.

Cevaplar için tşkler.

maximus14

Yeni Üye
Bugün bir arkadaş aracılığı ile iyi bir alternatif daha buldum.

DAM 275 FZ SPIN 275 CM KAMIŞ. 3 parça. 12-30 gr aksiyonlu,275 cm, kapalı boyu 97 cm. TC36 carbon. Bu model Türkiye'de zor bulunan bir seri diye biliyorum. Zaten sitelerde ya av marketlerde buolamadım. Bu modeli bilenlerin ilk yazdığım alternatife göre yorumlarınıda alabilirim.

çinekolog

Daimi Üye
Adı
Gökhan ATEŞ
Ben turnayı görünce direk yazdım... O halde ilk tercihiniz parabellumu tavsiye ederim şayet kullanan ve çokda memnun olan tanıdıklarım var... Ben kullanmadım ama mağazada görüp inceledim isteğiniz doğrultusunda gayet iyi bir kamış....

ben çok araştırdım en sonunda barebellumu aldım kamış üst seviye kalitede bir kamış esnekliği sağlamlığı aerodinamik yapısı kendisine hayran bıraktırıyor 3 parça olması taşıma kolaylıgi sağlıyor ve hiçbir aksaklık yada eksiklik hissettirmiyor sahteleri cok uzun mesafelere rahatlıkla atılıyor ne çok sert ne çok yumuşak tam kıvamında ben okuma raw 2 40 lık makinayla kullanıyorum mükemmel bir ikili oldu :p ben gözüm gibi bakıyorum korka korka kullanıyorum okadar güzelki çizilcek diye korkuyorum :D sırf o yüzden yedek takım yaptım

maximus14

Yeni Üye
Merhaba bahsettiğim Dam Effzett spin 275 cm 3 parça kamışı aldım. Yorumlar için tşk ediyorum. Ama savagear parabellumda aklımda kaldı,keşke onuda elime alıp bakabilseydim.şimdi sıra geldi makineye. Shimanodan birçok model var tabi Dam danda özel seri olan Quick Fd 1000 modeli var şimdilik aklımda.