Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

4.250 GR LIK LEVREK AVIM

poykar

Yeni Üye
13.11.2012 TARİHİNDE KARADENİZ ORDU KIYILARINDA YEM OLARAK YENGEÇ İLE AVLANAN LEVREK AVIM. 4.250 GR. KÜÇÜKLERİ SAYMIYORUM. EN KÜÇÜK 1 KİLO. İYİ AVDI...

Ekli dosyalar

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Tebrik ediyorum ve devamını diliyorum.Esen kalın..

goldboy52

Aktif Üye
Adı
MURAT AYDIN
Değerli abimiz poykar bey diyeceğim çünki isim göremedim...Öncelikle 4.250 Kg. görünce dayanamadım...çünki şu ana kadarki benim trofem de ancak o kadardı ..bu ağırlıkta ayrı zamanlarda iki levrek aldım ama geçemedim...Sizinde bu güzel avınız için tebrık ederim sanırım hemşeriyizde... Ben rapalacı yım ..ama yemlede bu paşalardan avlamayı çok isterim...Bunun için siz gibi tecrübeli ustalardan takım , mera, yem , uygulama, zamanlama gibi konularda bilgi verebilirseniz çok sevinirim...rastgelsin...

sabora

Daimi Üye
Adı
Sabahattin BORA
Tebrikler, Usta. Maşallah çok güzel bir paşa. Allah daha irilerini nasip etsin. Afiyet olsun.

darthvader61

Aktif Üye
Adı
Mehmet S. BASDAG
Balıklar için tebrikler. Fakat küçükleride saysanız iyi olurdu. Zira limit 5 kg...

helaldılı

Daimi Üye
Adı
adem demirtaş
Kan Grubu
O Rh Negatif
Levrek sevdalısı olarak özellikle tebrikler,takım hakkında bilgi verirseniz sevinirim.Hoşcakalın

Alper Saraçoğlu

Aktif Üye
Harika bir balık tebrik ederim. İnşallah bizlerede nasip olur.
Av hikayesini sonuna kadar hak eden bir balık keşke anlatsaydınızda bizde heyecanınıza ortak olabilseydik.

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Tebrik ederim çok güzel bir av oluş,sizin oralarda bu sıra levrek haberleri çoğaldı.
her daim rast gelsin.

poykar

Yeni Üye
Değerli abimiz poykar bey diyeceğim çünki isim göremedim...Öncelikle 4.250 Kg. görünce dayanamadım...çünki şu ana kadarki benim trofem de ancak o kadardı ..bu ağırlıkta ayrı zamanlarda iki levrek aldım ama geçemedim...Sizinde bu güzel avınız için tebrık ederim sanırım hemşeriyizde... Ben rapalacı yım ..ama yemlede bu paşalardan avlamayı çok isterim...Bunun için siz gibi tecrübeli ustalardan takım , mera, yem , uygulama, zamanlama gibi konularda bilgi verebilirseniz çok sevinirim...rastgelsin...
goldboy52 takım, 3 kanca yakuza type :20560 Size : 40, kurşun 75 lik. Mevki ordu : Kışla mevkii Saat 16:30 ve 18:00 arası , Bu balık tam saat 17:00 da alındı. Kayalık bir bölge olmasından çekmekde hayli zor oldu. Balık kaya dibine doğru ilerledikçe oltayı çekmek iyice zorlaştı. Arkadaşlar sağolsun , yardımıyla balığı aldık. Ben iri levrek peşinde olduğumdan tüm misina 60 numara kullandım, marka olarakta catana. Bu işte yem olarak herşeyi denedim. Ama yengeçten aldığım verimi hiçbir şey den alamadım. İllaki yengeç. Bu akşam kısmetse yengeç tamam ve tekrar balığa, levrek rekorum 8 kilo civarıdır.