Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

4.250 GR LIK LEVREK AVIM

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında poykar tarafından paylaşıldı.

1. poykar

poykar Yeni Üye

13.11.2012 TARİHİNDE KARADENİZ ORDU KIYILARINDA YEM OLARAK YENGEÇ İLE AVLANAN LEVREK AVIM. 4.250 GR. KÜÇÜKLERİ SAYMIYORUM. EN KÜÇÜK 1 KİLO. İYİ AVDI...

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. CAHİT ACUN

CAHİT ACUN Daimi Üye

Tebrik ediyorum ve devamını diliyorum.Esen kalın..

4. goldboy52

goldboy52 Aktif Üye

Değerli abimiz poykar bey diyeceğim çünki isim göremedim...Öncelikle 4.250 Kg. görünce dayanamadım...çünki şu ana kadarki benim trofem de ancak o kadardı ..bu ağırlıkta ayrı zamanlarda iki levrek aldım ama geçemedim...Sizinde bu güzel avınız için tebrık ederim sanırım hemşeriyizde... Ben rapalacı yım ..ama yemlede bu paşalardan avlamayı çok isterim...Bunun için siz gibi tecrübeli ustalardan takım , mera, yem , uygulama, zamanlama gibi konularda bilgi verebilirseniz çok sevinirim...rastgelsin...

5. sabora

sabora Daimi Üye

Tebrikler, Usta. Maşallah çok güzel bir paşa. Allah daha irilerini nasip etsin. Afiyet olsun.

6. darthvader61

darthvader61 Aktif Üye

Balıklar için tebrikler. Fakat küçükleride saysanız iyi olurdu. Zira limit 5 kg...

7. sabora

sabora Daimi Üye

6 kg yakalarsak, 1 kilo kuyruktan kesip geri mi salacağız yani. :eek:(şaka tabii)

8. helaldılı

helaldılı Aktif Üye

Levrek sevdalısı olarak özellikle tebrikler,takım hakkında bilgi verirseniz sevinirim.Hoşcakalın

9. Alper Saraçoğlu

Alper Saraçoğlu Aktif Üye

Harika bir balık tebrik ederim. İnşallah bizlerede nasip olur.
    Av hikayesini sonuna kadar hak eden bir balık keşke anlatsaydınızda bizde heyecanınıza ortak olabilseydik.

10. hunter

hunter Daimi Üye

Tebrik ederim çok güzel bir av oluş,sizin oralarda bu sıra levrek haberleri çoğaldı.
    her daim rast gelsin.

11. poykar

poykar Yeni Üye

goldboy52 takım, 3 kanca yakuza type :20560 Size : 40, kurşun 75 lik. Mevki ordu : Kışla mevkii Saat 16:30 ve 18:00 arası , Bu balık tam saat 17:00 da alındı. Kayalık bir bölge olmasından çekmekde hayli zor oldu. Balık kaya dibine doğru ilerledikçe oltayı çekmek iyice zorlaştı. Arkadaşlar sağolsun , yardımıyla balığı aldık. Ben iri levrek peşinde olduğumdan tüm misina 60 numara kullandım, marka olarakta catana. Bu işte yem olarak herşeyi denedim. Ama yengeçten aldığım verimi hiçbir şey den alamadım. İllaki yengeç. Bu akşam kısmetse yengeç tamam ve tekrar balığa, levrek rekorum 8 kilo civarıdır.