Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

4 surf makinadan hangisi?

ferhat920

Aktif Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Ben ultegrayı inceleme fırsatı buldum. 10 000 lik kafa vardı üzerinde. Çocuğuna miras kalır o derece guzel ve saglam. Kıyıdan yemli için demişsin hiç düşünme bile.

exxper

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Shimano Power Aero Fliegen TD "Standard Line Model" Spinning Reel from Japan | eBay burda fliegen 350 $
PLAT/2013 super aero fliegen sd type 3/surf fishing-Fishing Tackle Store-en 353 $
2015 New Shimano Power Aero Pro Surf "Standard Line Model" Japan Spinning Reel | eBay 184$
http://www.ebay.com/itm/Shimano-Ultegra-14000-XSC-a-beautiful-casting-machine-/111477635532 209$ tabi bunlara bir de kargo eklenecek vergi eklenecek. Sorum şu ultegra gearı 4.3.1 diğerleri 3.5 acaba bu yüzden 3.5 olanlar boğazda daha iyi midir? Birde aero wrap 2 ultegra xsc de mevcutmuş.daha da özellik varmış. pro surfun tam özelliklerini bulamadığım için ultegrayla karşılaştıramadım. Sadece ikisi karşılaştırılsa kolay balığı çekme ve uzağa atma yönünden hangisi daha mantıklı? Eğer hiç durma al ultegrayı derseniz yabanavı arıyıp soruyum?
devir düştükçe sarım rahatlığı artar, burdaki ürünlere 30 $ kargo ücreti var yani işin kısası pa fliegen almayı düşünüyorsanız hiç uğraşmayın forumda araniyor diye ilan açmak daha mantıklı aynı fiyata gelir yada doların düşmesini beklemek lazım

osmançubuklu

Aktif Üye
Adı
Osman Kırgıl
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Ben ultegrayı inceleme fırsatı buldum. 10 000 lik kafa vardı üzerinde. Çocuğuna miras kalır o derece guzel ve saglam. Kıyıdan yemli için demişsin hiç düşünme bile.
kıyıdan uzak atış için arıyorum 200 grama kadar rahat çekmeli. Çapari yemli rapala atıcam

osmançubuklu

Aktif Üye
Adı
Osman Kırgıl
Kan Grubu
O Rh Pozitif

osmançubuklu

Aktif Üye
Adı
Osman Kırgıl
Kan Grubu
O Rh Pozitif

cihan drums

Daimi Üye
Adı
cihan
devir düştükçe sarım rahatlığı artar, burdaki ürünlere 30 $ kargo ücreti var yani işin kısası pa fliegen almayı düşünüyorsanız hiç uğraşmayın forumda araniyor diye ilan açmak daha mantıklı aynı fiyata gelir yada doların düşmesini beklemek lazım
Valla şahsen bana doların bu saatten sonra öyle anlamlı bir düşüş göstereceği fikri çok zayıf geliyor..