Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

ADB ve KMT Sınavlarına Katılmak İsteyen Denizseverlerimize Duyurulur

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
ADB ve KMT Sınavlarına Katılmak İsteyen Denizseverlerimize Duyurulur

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’ndan aldığımız yetkiyle 2006 yılından başlayarak yapmakta olduğumuz ADB ve KMT sınavlarını yapmaya; Bakanlığın, süresi dolan Yetki Devri Sözleşmesini yenilemekten vazgeçmesi nedeniyle, 15 Ağustos 2013 Perşembe gününü takiben, devam edilmeyecektir.
Sınav Başvuru Sistemimiz 25 Temmuz 2013 Perşembe tarihi itibariyle yeni sınav başvurularına kapatılacak, bu tarihten itibaren yeni başvuru kabul edilmeyecektir.
Bu tarihe kadar sınava başvurmuş/başvuracak adayların son tarih olarak 15 Ağustos 2013 Perşembe gününe kadar sınava girmelerine olanak yaratılmaya çalışılacaktır.
Anılan süre içinde sınava katılamayan ancak sınav ücretini ödemiş adayların ücretleri, havale masrafları kesilerek, yazılı olarak belirtecekleri, kendi adlarına açılmış banka hesaplarına iade edilecektir.
Başarılar diler, saygılarımızı sunarız.
ADF Yönetim Kurulu

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Şimdi aradım görüşme yaptım. Yeni sınavları neresinin yapılacağı belli olmamış. Muhtemelen yeni bir kurum devralana kadar Liman başkanlıkları yine sınav yapacak. Detaylı bilgi alırsam tekrar yazarım.

umooth

Daimi Üye
Adı
umooth
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Ben de şimdi bu konuyu gündeme getirmek için girdim neyse ki açılmış. Tam da niyet etmiştim bir ADB almaya :) Hamdi Abi bilgi alırsan paylaş mutlaka. Takipteyim ;)

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Ben de şimdi bu konuyu gündeme getirmek için girdim neyse ki açılmış. Tam da niyet etmiştim bir ADB almaya :) Hamdi Abi bilgi alırsan paylaş mutlaka. Takipteyim ;)
Onur eğer alacaksan hiç bekleme hemen randevu alıp şimdiki mevcut sistem ile sınava girebilirsin.

25 Temmuza kadar randevu alabiliyorsun.. 25 Temmuzdan sonra randevu alamayacaksın. 15 Ağustosa kadar da sınava girebiliyorsun.

Muhtemelen çok yoğunluk olacak, bence şimdiden randevunu al ve çalış gir sınava.

Daha sonrası için Liman başkanlığına geçici olarak geçebilir deniyor. Belirli bir kuruma devretmezler ise.

Bakarsın buda bir rant kapısına döner fiyatları artabilir. Acele etmende fayda var.

Tolga

Daimi Üye
Adı
Tolga Özgür
Site kilitlenmiş :D

Tolga

Daimi Üye
Adı
Tolga Özgür
Bende denedim ama tarihler hep dolmuş maalesef. :(
Şans artık kime devredilecekse o biraz daha fiyatlara geçirip sınavı o şekilde yapacaktır.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Akşam TMMOB, sabah ADF, öğleye Allah Kerim.. :(

Erdem Koral

Daimi Üye
Adı
Erdem Koral AKKAYA
Ben başvurumu yaptım parayıda yatırdım bakalım onayı ve sınav gününü bekliyorum sınava çalışmak lazım :)