Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

adb

inculy

Aktif Üye
Adı
görkem incula
yakın zamanda amatör denizci belgesi almayı düşünüyorum. 10 bg ve üzeri motorlu deniz araçlarını kullanmak için gerekli. Şişme bot, fiber ,ahşap, yelkenli farketmiyor. Kursa gitmeden almayı düşünüyorum. Bi sitede geçmiş yıllarda çıkmış örnek soru ve cevaplar buldum. Kopyaladım siteye sunan arkadaş değişik bir formatta paylaşım yapmış ve hayli karman çorman dı kopyalaması bile uğraştırdı.Yada kısa bi yöntemivarsa ben bilmiyorum bu yüzden beceremedim.Sonuç olarak düzenledim düzgün hale getirdim. Almayı düşünen arkadaşlara yardımcı olması ümidiyle. Birde daha önce alanlar varsa adf(amatör denizcilik federasyonu) nin soru bankası varmı piyasada satılan, bi kitabı var onu aldım, okudum ama bazı bölümlerde bilgim olmadığından pek anlayamadım. soru cevap şeklinde bi kitap daha yararlı olacak ve alıştırma yapmamı sağlayacak. Bilenler varsa yardım ederseniz sevinirim.Saygılar.

inculy

Aktif Üye
Adı
görkem incula
zipleyince tek parçada oldu.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tek başına o kitap bile yeterli.
Sınav bilgisayar ortamında yapılıyor ve oldukça kolay.

levrekci

Üye
Adı
mehmet gezer
tek kelime ile çok özel ve harika bir paylaşım,
elinize sağlık,

inculy

Aktif Üye
Adı
görkem incula
rica ederim işinize yaradıysa ne mutlu.

sedatt

Aktif Üye
Adı
SEDAT AYDIN
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
ellerinize sağlık bende bu sınava gireceğim başvurumu yaptım.zaman kısıtlı sınav 6 nisanda bu sorulara çalışıp gireceğim.teş.ederim.

sedatt

Aktif Üye
Adı
SEDAT AYDIN
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
sınavı kazandım sınav 6 nisandaydı vermiş olduğunuz notlar çok işime yaradı teşekkür ederim.

inculy

Aktif Üye
Adı
görkem incula
hayırlı uğurlu olsun. Darısı benim başıma. Bende mayıs ortasında olcak bitane ona gircem. Daha çok hangi konulardan geliyor. Benim navigasyon biraz sıkıntılıda