Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Aksak ritm jigging " slow pitch jigging" - 3

Cüneyt Hoca

Daimi Üye
Adı
Cüneyt YILMAZ
Baş pervanesini kast ediyorsanız o daha çok yanaşma ve ayrılma manevraları içindir.

BaşMinekolos

Moderatör
Adı
Hakan Kayhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Daha profesyonel teknelerde ön parvene olabiliyor.
Harika Bir balıkçı teknesi , yaz kış her daim balığa çıkılır bununla, hayalimde böyle bir tekneye sahip olmak var...
bu arada ukalalık olmasın Ön pervaneye bow thruster deniliyor. ( gemi acenteliği yaptığımdan biliyorum yanaşma kalkmalarda baya bi indirim sağlıyor gemilere)

Seddülbahir

Aktif Üye
Adı
Serdar Altınbilek
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Yazılarımı beğenmenize sevindim,

Konuyla ilgili yeni gelişmeler ve haberleri buradan,
İlgisiz - alakasız konuları başka yerlerden takip ederiz.

ilkkez

Üye
Böyle faydalı bilgileri paylaştığımız için çok teşekkür ederim. bir sorum olacakti bu arada.tekne ile yemli avlanırken jig de denemek istiyorum kayalık bölgelerde derinlik 40 -60 metre civarı çok ilgilinin çekiyor sormak istediğim yanımda hangi kamisi goturmeliyim elimde okuma helios 20-50 atarlı2.70 lik var bı kaç profesyonel bu kamışı kıyıdan kullanıyordu youtubede ama tekne için uzun olur mu verim olur mu diğer kamisim daiwa sensör 120 cm jig kamışı makinam shimano stradic 3000 hg sizce jig kamışı ama tekneden yemlide kullaniyordum işimi görür mu yoksa okumayı mi gotureyim jig de bu bu arada.onerilerinizi bekliyorum

Ekli dosyalar

Seddülbahir

Aktif Üye
Adı
Serdar Altınbilek
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Özelden cevap yazıyorum