Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Alınık Muhtelif Sahteler, Silikonlar...

alisami

Aktif Üye
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bende var ama maalesef ki satilik degil ve 2.elini bulma ihtimalin cok dusuk hatta imkansiz ;).

cihsib

Aktif Üye
Adı
Cihangir
Kan Grubu
B Rh Negatif
Bende var ama maalesef ki satilik degil ve 2.elini bulma ihtimalin cok dusuk hatta imkansiz ;).
Aslinda tavsiye uzerine alicam. Hic kullanmadim bu sahteyi simdiye kadar. Peki sen kullanan biri olarak ne dersin? Dedikleri kadar fark hissettiriyor mu?

alisami

Aktif Üye
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Aslinda tavsiye uzerine alicam. Hic kullanmadim bu sahteyi simdiye kadar. Peki sen kullanan biri olarak ne dersin? Dedikleri kadar fark hissettiriyor mu?
2 gunde 3 lüfer yakaladim sasuke ile ama daiwa z120 ssr serisini ben daha cok seviyorum. Bulabilirsen ondan al diycem ama galba dedigin renk lodlu olaninin sondan 1 oncesini ben, sonuncuyuda bir abim aldi. Ama sasuke 120 r.k.105 olan halen bulabilecegin bir model

cihsib

Aktif Üye
Adı
Cihangir
Kan Grubu
B Rh Negatif
2 gunde 3 lüfer yakaladim sasuke ile ama daiwa z120 ssr serisini ben daha cok seviyorum. Bulabilirsen ondan al diycem ama galba dedigin renk lodlu olaninin sondan 1 oncesini ben, sonuncuyuda bir abim aldi. Ama sasuke 120 r.k.105 olan halen bulabilecegin bir model
Daiwa 120 ssr in hangi kodunu oneriyosun abi. Anlamadim ben. Tam seri yazarsan ebay den alirim. Sen de istiyosan sana da bi tane getirtirim.