Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

ANTALYA Balık Av Durumu Raporları(Lara, Konyaaltı, Adrasan, Alanya, Manavgat, Kemer, Kaş, Serik)

cihan33

Aktif Üye
Adı
Cihan
Selam arkadaşlar, arkadaşlarla dün havanın güzelliğini fırsata çevirelim dedik ve solunarı da takip ederek önce Flora Garden önüne sonra da Boğaza yakın bir yere geçtik. Balık tek tük vuruyor ama sert vuruyor. Karides ve kurutulmuş sülünes kullandık. Zevkli bir av oldu, çok balık alamadık ama eğlendik. Herkese rastgelsin....
Ekli dosyayı görüntüle 12848
Ekli dosyayı görüntüle 12847 Ekli dosyayı görüntüle 12849 Ekli dosyayı görüntüle 12850
Çok balık olmamış ama anladığım kadarıyla arkadaşlarınızla beraber güzel eğlenceli bir av olmuş.Zaten amatör balık avcılığının amacıda budur.Daha zevkli avlarınızın olması dileğiyle.Rastgele.

1Fisher

Aktif Üye
Adı
Gürbüz
Kan Grubu
A Rh Pozitif

cihan33

Aktif Üye
Adı
Cihan

kartal0707

Yeni Üye
Adı
ILoveFıshıng
Merhaba ben de yeni kayit oldum yalniz bayaadir takip ediyorum. Yarin bir av yapmayi düşünüyorum arkadasimla. Konyaalti sahilden atmayi dusunuyoruz bildiğiniz bir yer var midir ? İyi forumlar..

1Fisher

Aktif Üye
Adı
Gürbüz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba ben de yeni kayit oldum yalniz bayaadir takip ediyorum. Yarin bir av yapmayi düşünüyorum arkadasimla. Konyaalti sahilden atmayi dusunuyoruz bildiğiniz bir yer var midir ? İyi forumlar..
Öncelikle hoşgeldin, Konyaaltı sahili mera bakımından çok verimli olmasada geniş, falezlerden limana kadar avlanabilirsin. Favori yerler, falezler, Erdem Otel önleri, Boğaçayı kenarları ancak Hedef balığın, av şeklin ve av zamanın önemli. Dediğim gibi bence sahil boyu av yapılabilir.

kartal0707

Yeni Üye
Adı
ILoveFıshıng
Hoş buldm çok tesekkurler. Sabah 7 gibi orda olmayi planliyoruz. Beach den girip yoklaya yoklaya gitmeyi planliyoruz. Yem olarak sulunez yanic takicaz tuzlu tavuk is görür mu onu da arkadasım söyledi.

cankar_34

Üye
Adı
Can Kar
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Can merhaba, bende yasal sınırı yok diye biliyorum, artık vicdan ile kişi arasında kalıyor av sonucu.
Daha önceden forumda bu konu ilgili aşağıdaki başlık açılmış.
Mırmır Boyu Ne kadar Olur_? - BalıkSevdam
Merhaba Gürbüz ,

bence bu balığın yasal sınırı 20 cm olmalı çunku 40 cm kadar boylarını tutanları görüyoruz forumlarda

umarım insanların vicdanı bizden sonraki nesillerimizede balık brakabilmemize yeter

Eray Aksoy

Aktif Üye
Adı
Eray Aksoy
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hoş buldm çok tesekkurler. Sabah 7 gibi orda olmayi planliyoruz. Beach den girip yoklaya yoklaya gitmeyi planliyoruz. Yem olarak sulunez yanic takicaz tuzlu tavuk is görür mu onu da arkadasım söyledi.

Boru kurdu,Çin kurdu,Sülünez,Kalamar,Yanıç içinde en verimli avlarımı Tavuk göğüsü ile gerçekleştirdim.

kartal0707

Yeni Üye
Adı
ILoveFıshıng
Evet tavuk göğsünü tekne ile cikinca sürekli kullanıyorum ama kiyidan genellikle sulunez kullanıyorum. Yarin bir de tavuk göğsüyle deneyecegim. Çok tesekkur ederim hepinize