Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Video Artvin Çoruh Nehrinde Gerçekleştirmiş Olduğum Ava Ait Bilgiler

snnclskn

Yeni Üye
Adı
Sinan
Elinize sağlık her anını keyifle izledim.
Ayrıca kullandığınız takım, edinmek istediğim bir takımdı. Benim için çok aydınlatıcı oldu.
Güzel avlarınızın devamını dilerim.

KıyıBucak

Aktif Üye
Adı
Sinan Kadıoğlu
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Elinize sağlık her anını keyifle izledim.
Ayrıca kullandığınız takım, edinmek istediğim bir takımdı. Benim için çok aydınlatıcı oldu.
Güzel avlarınızın devamını dilerim.
Teşekkür ederim, paylaşımın faydalı olması beni mutlu etti. Teşekkür ederim.

KıyıBucak

Aktif Üye
Adı
Sinan Kadıoğlu
Kan Grubu
O Rh Pozitif

dalton

Üye
Adı
Furkan
Hocam tebrikler çok güzel. Ben de bu kamışa bilendim ama aklıma takılan bir kaç soru var. Öncelikle su üstü max 13 14 gr wtd popperlar ve arada 7 10 15 gr jiglerle kullanmayı düşünüyorum. Sizce uyumlu mudur? Makinem ise ceymar 25 kullanacağım denge durumu ne olur. Yardımcı olursan çok mutlu olacağım.

KıyıBucak

Aktif Üye
Adı
Sinan Kadıoğlu
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Hocam tebrikler çok güzel. Ben de bu kamışa bilendim ama aklıma takılan bir kaç soru var. Öncelikle su üstü max 13 14 gr wtd popperlar ve arada 7 10 15 gr jiglerle kullanmayı düşünüyorum. Sizce uyumlu mudur? Makinem ise ceymar 25 kullanacağım denge durumu ne olur. Yardımcı olursan çok mutlu olacağım.
Teşekkür ederim, beğenmenize sevindim. Sorunuza cevap verecek olursam; Kamış tubular uca sahip, buda kamışın ucunu solid uca göre daha sert yapar. Sonuç olarak sert bir uca sahip olduğu için ve iyi bir dengeye sahip bir kamış olduğu için aksiyon verme konusunda oldukça üstün bir performans gösterdiğini söyleyebilirim. Ceymar 25 makinenizi hem lrf de hem de spin takımda uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Yani kamış ve makine uyumu konusunda da tereddüt etmenize gerek yok. Tavsiye ederim.