Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

AT-ÇEK AVI

FaceWaB

Yeni Üye
ARKADAŞLAR AT ÇEK YAPIP LEVREK AVI YAPABİLECEĞİMİZ MARMARA , BATI KARADENİZ VE KUZEY EGEDE NERELER VAR SÖYLERMİSİNİZ

SinanSinan

Aktif Üye
bende çok soruşturdum araştırdım ama kimse kolay kolay söylemez söylemiyorda levrek meralarını..

poyraz

Daimi Üye
öncelikle foruma hoşgeldiniz.levrek merası almanız biraz zor merayı kendiniz keşif yapmanız lazım.

duzensiz

Daimi Üye
Adı
Hüseyin Susulu
tüm kıyılarda atçek yapıp levrek avı yapabilirsiniz. deniz çırpıntılı olsun yeter.

oktay16

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Oktay GEZEK
Aramıza hoşgeldiniz..:)

semih

Yeni Üye
Adı
semih ayvaz
ARKADAŞLAR AT ÇEK YAPIP LEVREK AVI YAPABİLECEĞİMİZ MARMARA , BATI KARADENİZ VE KUZEY EGEDE NERELER VAR SÖYLERMİSİNİZ
Ayvalık pateriça kıyıları, avın özellikle dalgalı ve sert esen rüzgarlar ile köpüklü sularda yapılması kaydıyla uydu haritadan derinlikler ile ilgili çalışma yaparak pateriçanın nereleri uygundur bakılmalıdır, ayrıca gelen arkadaşlara birkaç yer de göstererek yardımcı olacağımdan emin olabilirsiniz,
Ayvalık dan selam ve sevgilerimle RASTGELE ;)

Darben

Yeni Üye
Adı
Mustafa D.Benzer
Bu gizliliğin haklı nedenleri de var..Öğrenince o bölgenin içine eden virüs gibi her gittiğinizde çoğalan sınır tanımayan insanlarla karşılaşma riski büyük..Bir diğeride bencillik. Yani bana kimse söylemedi ben buldum ara sende bul gibi..!! Bundan sebep bende İstanbul da oturup yazı bekliyorum.