Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Atıcılık Hobisi

reelmaster

Daimi Üye
Adı
M.AKİF
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Aman Allahım kimler toplanmış buraya !
Togay,Ambrosia Vay Vay meraba millet.
Master a Yer Varmı.?

yamtar

Aktif Üye
Adı
Murat güner
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Aman Allahım kimler toplanmış buraya !
Togay,Ambrosia Vay Vay meraba millet.
Master a Yer Varmı.?
AHH AHHH nerde o eski havalı silah atıcıları kimi rahmetli oldu kimi hobiyi bıraktı gitti ki...en zor ve imkansızlıkların olduğu dönemde güzeldi havalı silah atıcılığı...bu arada bende havalı silah forumlarından ECYAD....

reelmaster

Daimi Üye
Adı
M.AKİF
Kan Grubu
B Rh Pozitif
AHH AHHH nerde o eski havalı silah atıcıları kimi rahmetli oldu kimi hobiyi bıraktı gitti ki...en zor ve imkansızlıkların olduğu dönemde güzeldi havalı silah atıcılığı...bu arada bende havalı silah forumlarından ECYAD....
Güzel kardeşim ilker, Üstad ülkü abi :" Nur içinde yatsınlar."
Allah hayatta kalanların değerini bilmek nasibetsin.

yamtar

Aktif Üye
Adı
Murat güner
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Güzel kardeşim ilker, Üstad ülkü abi :" Nur içinde yatsınlar."
Allah hayatta kalanların değerini bilmek nasibetsin.
Amin diyelim özellikle ilker abi göçtü havalı silah camiası dağıldı...onun gibi iyi bir insan havalı camiasına dahada gelmez...inanırmısın halada ilker abinin o gülüşleri havalı hikayeleri kulaklarımda çınlıyor...ülkü abinin havalı camiasının tanınmasında emeği çok büyüktür...şimdikiler ise tam bir ticari ve tüketme üzerine hareket ediyorlar...bende bu sebeplerden ötürü havalıyı bıraktım...artık benim için bir efsane oldu...

yamtar

Aktif Üye
Adı
Murat güner
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Hedefte c bölge trafik yazıyor ateşli silahla yapılmış polislerin arada bir atışı unutmaması için yapılan bir tür eğitim atışı...havalı silahlarda özellikle tüfeklerde tüfeğin güçü,pelletin gramajı,hedef meaafesi,rüzgar ve atıcının durumua göre hedefteki isabet değişir...iyi bir atış için;uygun teçhizat,mühimmat,tüfek ve bol bol antreman yaparak elde edilir...

B

BS Okuru

Misafir
Atıcılıktan anlamam ama cok ıyı atıcı bırısını tanıyorum fena atar ,sallar kuru sıkı atarlı @exxper :)