Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Avcılar, Gürpınar, B.Çekmece, Güzelce Balık Avlak Bilgileri

onrshn

Yeni Üye
Adı
Onur Şahin
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba. Ben solunda kalan alana gidiyorum. Oturmaya daha müsait. Belgesel tadında garip balıklar harici pek bir keyfi yok. Halin sağ tarafında yüksek beton bir balkon var. Mazot iskelesinin yanında. Orada eşkina bekliyorlar. Bu civarları çok dolaştım ama keyifli bir yer bulamadım. Hedef balık sadece çinekop değil gece mırmır vs de bekliyorum ama bir kaç ufaklıktan başka yüzüm gülmedi. Zamanım bolken akşam üstü 5 6 gibi gidiyorum gece 1 2 gibi döndüğüm oluyor bazen. Maksat temiz hava piknik. Güzelce plajına da gideceğim bugün yarın zaman olursa.
bilgilendirme için teşekkürler ederim yakın zamanda uğramaya calisacam bende

mesafeler

Üye
Adı
Emrah
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Dün Güzelce plajı. Spinci 2 arkadaş vardı. Levrek havası diye ben de çizmeleri giyecektim ama haddinden fazla patlaktı deniz.
20191221_170608.jpg

mesafeler

Üye
Adı
Emrah
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Selamlar. Beylikdüzü esenyurt büyükçekmece vs yakınlarda canlı yem satan yerler var mı bildiğiniz? Bizimkent yakınındaki bir dükkandan dün aldığım boru kurtları resmen kokuşmuştu. 10 günlük kurt satıyor insanlar. Parası değil ama yemsiz balığa gitmek koyuyor insana. Tavsiyelerinizi beklerim. Cümlenize rast gelsin.

empatiq

Üye
Adı
Cem
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Selamlar. Beylikdüzü esenyurt büyükçekmece vs yakınlarda canlı yem satan yerler var mı bildiğiniz? Bizimkent yakınındaki bir dükkandan dün aldığım boru kurtları resmen kokuşmuştu. 10 günlük kurt satıyor insanlar. Parası değil ama yemsiz balığa gitmek koyuyor insana. Tavsiyelerinizi beklerim. Cümlenize rast gelsin.
Beykent tarafinda balik beyinli diye bir dukkan var. Orasi siparis uzerine getiriyor diye biliyorum.

ets70

Üye
Adı
TOLGA
Kan Grubu
O Rh Pozitif
GEÇEN GUN BENDE ALDIM BALIK BEYİNLİDEN İÇİ HEP BOŞTU ALMAYIN BOYLE SATICILARDAN YEM

ioriapo

Aktif Üye
Adı
Abdullah Öztürk
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Balikbeyinli kapatiyor arkadaslar.
Pekmez sahile giderken minibusculer var ama onlarinkide malesef patates.
Biz genelde salamura olarak internetten siparis veriyoruz boru kurdunu.

Ekli dosyalar

yilmaz.40

Aktif Üye
Adı
yılmaz albayrak
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Salamura değil de tuzlanmışı iş görüyor denedim baya memnun da kaldım uzun sğre de dayanıyor.

Bayramca

Üye
Adı
Bayram SABAN
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bu aralar Gürpınar Büyükçekmece vs. bu civarda balığa çıkan var mı durum nedir? Ben beylikdüzü bizimkentteyim.
Ben de bu taraflarda çıkmak istiyorum ama bölgenin acemisiyim. Sabah bu taraflarda yer bulsam spine gideceğim.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi