Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ayvalik Canakkale arasi Yolculuk

Utkua

Aktif Üye
Canakkaledeyim sardalya, yemli kocagoz ve pupa tutuyorlar genelde levrek yok

B

BS Okuru

Misafir
Arkadaşlar bende raporu sokakağzından güncelleyeyim. Yemliye bir kaç karagöz yavrusu, bol bol ispari ve yılan balığı geliyor. LRF de slikonu küçük balıklar bir türlü rahat bırakmıyorlar. Zırt pırt slikonun kuyruğunu ısırıp kopartıyorlar. Bende yakın bölgelerde lrf için mera bakacağım, bugün yada yarın araçla biraz dolaşmayı düşünüyorum. Sivrice koyu hakkında bilgisi olanlar bilgilendirir ise sevinirim. LRF yapabilecek derinlikte bir yer var mı acaba ?

çağrıbey

Aktif Üye
Adı
Çağrı ECE
At cek yapan hic kimse gormedim bende cesaret edemedim.. Eceabatta yemli cupraya atmislardi.Anlayacaginiz canakkalenin her kiyisi farkli balik yapiyor:)
bende eylülde çanakkale civarlarında olucam ama sadece spin takım götürcem yemli götürmücem inşallah bişeyler çıkar

YEKTA

Daimi Üye
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Uskumru kolyoz tutanlarıda görmedinizmi?

YEKTA

Daimi Üye
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Yekta abi merkezde balık durumu nasıl acaba. İskelenin orada lrf ile şansımız olabilir mi?
Dibi bulursan karagöz alırsın da iskelede o kalabalıkta değmez karşısı banko nen uarın yemli yapıcam karşoda

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi